Praca KASJER-SPRZEDAWCA Biała Podlaska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu do kart płatniczych, właściwa ekspozycja towarów w sklepie, monitorowanie stanu zapasów i towarów, przyjmowanie dostaw

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Biała Podlaska

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane wykształcenie o profilu handlowym

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Adres strony pracodawcy: www.pepco.pl

Ulica pracodawcy: Brzeska

Numer budynku pracodawcy: 101

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUN KLIENTA - od 14 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Wietnamu, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami wietnamskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - 3 150 - 3 800 PLN

Specjalista ds obsługi klienta zajmuje się obsługa pasażerów linii lotniczej Qatar Airways, udziela im wsparcia, niezbędnych informacji. Zajmuje się przygotowywaniem biletów, ich aktywną sprzedażą, rezerwacjami oraz anulowaniem podróży.Na bieżąco wprowadza się zmiany do systemu Amadeus. Obsługuje pasażerów w języku angielskim, oraz w co najmniej jednym innym języku ( w zależności od przypisanego rynku). Jest zobowiązany do podnoszenia i aktualizowania swojej wiedzy na bieżąco zgodnie z wytycznymi procedyrami. Miejsce pracy: Wrocław ul. Słonimskiego 6
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 000 PLN

obsługa maszyn masujących, powitanie klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KIEROWCA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

PROWADZENIE POJAZDU, NADZÓR NAD ZAŁADUNKIEM I ROZŁADUNKIEM, CZYNNOŚCI SPEDYCYJNE, OBSŁUGA CODZIENNA POJAZDU, NIEZBĘDNE FORMALNOŚCI ADMINISTRACYJNE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UPRAWNIENIA ADR, ŚWIADECTWA KWALIFIKACJI, PRAWO JAZDY B, B+E, C+E, AKTUALNE BADANIA PSYCHOLOGICZNE, UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA WÓZKAMI WIDŁOWYMI, 5 LAT DOŚWIADCZENIA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM, ZNAJOMOŚĆ J.NIEMIECKIEGO I J.ANGIELSKIEGO W STOPNIU DOBRYM
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Zabrze (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 13 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

przygotowywanie, montaż oraz demontaż m. in. schodów, słupów, belek, stropów
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Piaseczno (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

Zszywanie gotowych elementów odzieży
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Sieradz (łódzkie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - od 1 400 PLN

Nawiązywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o dobry wizerunek firmy,nauka makijażu na życzenie klienta, zagęszczanie rzęs, wykonywanie makijażu.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa biura, rejestr klientów, ewidencja korespondencji i inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

GLAZURNIK K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DS. OBSŁUGI BIURA I SPRZEDAŻY (43 SEFS) - 997,4 PLN

Oferta stażu do 30r.z, obsługa biura i prace biurowe, obsługa klientów w biurze firmy, umawianie spotkań dla właściciela firmy, działania handlowe przez kontakt telefoniczny oraz przesyłanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Warszawa (mazowieckie)

INŻYNIER BUDOWLANY - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Dawidy (mazowieckie)

SZWACZ - od 2 100 PLN

Szycie wyrobów gotowych z tkaniny i dzianiny na stębnóce, dwuigłówce, overlocku, renderce, obsługa etykieciarki.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace robotnika budowlanego zgodne z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK LEŚNY (POLSKA, NIEMCY) - od 1 900 PLN

prce leśne - ścinka, noszenie gałęzi itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Konin Żagański (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2013-12-18 - Dzierzgoń (pomorskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 1 850 PLN

Usługi sprzątania - sprzątanie wskazanych obiektów.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT FRYZJERA K/M - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ-MONTER - od 2 774,96 PLN

Ślusarz-monter
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Bytom (śląskie)

WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Jawor (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prowadzenie obsługi w zakresie korespondencji sekretariatu, biura budowy,
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Wysokie (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, układanie produktów na ółkach, obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

GLAZURNIK - od 1 000 PLN

Przygotowywanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek, okładanie ścian płytkami z różnych materiałów, praca wg zleceń
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wyszków (mazowieckie)

KELNER X1 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Choszczno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

prace biurowe w sklepie, obsługa programu Kasiarz, Subiekt
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Platerówka (dolnośląskie)