Praca KASJER Olsztyn kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej; obsługa klienta; wykładanie towaru.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9,35 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 9,35 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka SANEPID

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Narutowicza 4, 10-581 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ankieta poszukującego pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA -KASJER - do 1 850 PLN

sprzedaż,dbanie o prządek,kontrola ważności towarów
FH-U U Grzesia Janina Piotrowska - 2016-07-25 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 650 PLN

Odpowiedzialność za przygotowywania potraw w sektorze tzw. "zimnej kuchni" w tym m.in. ciepłych i zimnych bufetów, zarówno przekąski i sałatki. Krojenie surowego mięsa i odpowiedzialność za pomieszczenia chłodnicze. Przygotowanie menu na imprezy okolicznościowe. Przestrzeganie przepisów higieny pracy i zasad HACCP. Odpowiedzialność za właściwy stan części kuchennej, w szczególności w odniesieniu do LMHV lub standardów wewnętrznych.
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Niemcy (Niemcy)

PHP Software Developer -

Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych i marketingowych Integracja istniejących aplikacji z oprogramowanie wewnętrznym Rozwiązywanie problemów, testowanie i utrzymywanie aplikacji Uczestniczenie w pełnym cyklu życia oprogramowania zgodnie w duchu Agile (Scrum / Kanban) Udokumentowane doświadczenie w programowaniu w języku PHP Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania przy użyciu technol
Zortrax S. A. - 2016-09-27 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

LAKIERNIK - od 2 200 PLN

Lakiernik
kontakt przez OHP - 2016-04-12 - Sanok (podkarpackie)

POMOC MAGAZYNIERA - od 10 PLN

prace pomocnicze na magazynier, przygotowanie towaru do wysyłki
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Rybnik (śląskie)

KONSULTANT DS. KONTAKTÓW Z KLIENTEM - do 10 PLN

Telefoniczna sprzedaż usług, utrzymanie klienta, dbanie o dobry wizerunek firmy.
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KELNER- BARMAN - 10 - 15 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez OHP - 2016-01-26 - Nowa Dęba (podkarpackie)

MECHANIK - MONTER MASZYN I URZĄDEŃ - UCZEŃ - od 150 PLN

nauka zawodu mechanik - monter maszyn i urządzeń
kontakt przez OHP - 2016-10-01 - Chełm (lubelskie)

Z-CA KIEROWNIKA SKLEPU - do 2 500 PLN

nadzór nad sklepami i podległymi pracownikami
IBES Sp. z o.o. - 2016-04-21 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI - od 1 850 PLN

prowadzenie procesu rekrutacji
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK - 2 100 - 2 200 PLN

koszenie i grabienie trawników,pielenie skupin krzewów i rabat kwiatowych,przycinanie krzewów,gracowanie chodników,nawożenie kwiatów i krzewów,grabienie liści,odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 2 500 PLN

- Obsługa wózka widłowego, - Ręczny załadunek/ rozładunek, Pracodawca zapewnia dowóz do pracy
kontakt przez OHP - 2016-08-17 - Jankowice (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/MAGAZYNU - od 11 PLN

proste prace na produkcji lub w magazynie
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 2 000 PLN

wykładanie towaru na półkach sklepowych
"VENDO" s.c. Wojciech Gorajczyk, Andrzej Baran - 2016-08-08 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

kontrola ruchu osobowego
kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Rudniki (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI/PPP ŁAŃCUT - do 13,5 PLN

liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - do 2 000 PLN

praca na liniach energetycznych-Olsztyn i woj.warm.mazurskiePracodawca zapewnia transport z Olsztyna
P.H.U Nowa Elektra Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych Marta Pas - 2016-07-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - POMOCNIK - od 12 PLN

Pomoc przy produkcjiDbanie o porządek na stanowisku pracyChęci do pracy
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

prace na produkcji
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Pudliszki (wielkopolskie)

PRACOWNIK PLACU ZABAW DLA DZIECI - od 1 850 PLN

OBSŁUGA PLACU ZABAWOPIEKA NAD DZIEĆMI
kontakt przez OHP - 2016-05-20 - Tczew (pomorskie)

montaż podzespołów do urządzeń głównych
kontakt przez OHP - 2016-08-25 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

sprzątanie domków letniskowych
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Bachotek (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 800 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów,zawieranie umów handlowych,podtrzymywanie dotychczasowych kontaktów z klientami,przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych,raportowanie efektów pracy.Praca mobilna-spotkania z klientami (firma oferuje samochód i telefon służbowy)
Piotr Marusz Wiśniewski FHU" Progres " - 2015-11-27 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 50 PLN

Wykonywanie pomocniczych prac porządkowych
kontakt przez OHP - 2016-03-11 - Przemyśl (podkarpackie)

MAGAZYNIER, MAGAZYNIER-WÓZKOWY - 2 300 - 2 800 PLN

kompletowanie towaru do wysyłki, ładowanie samachodu
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Bielsko-Biała (śląskie)

KASJER HANDLOWY - od 12 PLN

- obsługa kasy fiskalnej- rozliczanie kasy po zakończeniu dnia
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

sprzątanie sklepu maszyną myjącą
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-07-21 - Gostyń (wielkopolskie)

- KELNERKA - od 9 PLN

- obsługa gości
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS. MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM. - od 2 800 PLN

Zarządzanie Funpage, profilami i grupami w różnych kanałach social mediaZarządzanie kampaniami i akcjami;Odpowiedzialność za zawartość - tworzenie treści, współpraca z firmami zewnętrznymi
kontakt przez OHP - 2016-11-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed