Praca KASJER Lądek-Zdrój FREYA Anna Breuer

Stanowisko: KASJER

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż pamiątek, przyjmowanie towaru, rozkładanie towaru, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Data publikacji: 2016-02-11

Lokalizacja: Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

Pracodawca: FREYA Anna Breuer

Cienista lok., 57-540 Lądek-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż pamiątek, przyjmowanie towaru, rozkładanie towaru, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lądek-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lądek-Zdrój

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: FREYA Anna Breuer

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Nazwisko osoby zgłaszającej: Anna Breuer

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, obsługa komputera, dbanie o miejsce pracy
FHU "TAMI" Tamara Mierżwińska - 2017-03-29 - Puck (pomorskie)

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, obsługa komputera
ARTO ARKADIUSZ I TOMASZ DOMANIAK S.C. - 2017-07-17 - Prażmów (mazowieckie)

KASJER - do 1 875 PLN

Przyjęcie i obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy, rozliczenie środków płatniczych, przyuczenie do zawodu kasjera - obsługa kasy fiskalnej.
Auchan Polska Sp. z o.o. - 2017-06-01 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

wykonywanie podstawowych czynności przy przygotowaniu posiłków, krojenie i siekanie warzyw
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kłodzko (dolnośląskie)

KASJER - od 3 500 PLN

Brak danych
KANTOR SPARTAN DARIUSZ ICKIEWICZ - 2017-01-31 - Kunowice (lubuskie)

KASJER - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
AmRest Spółka z o. o. - 2016-03-17 - Pelplin (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 100 PLN

prowadzenie dokumentacji kadrowej, sporządzanie list płac sporządzanie deklaracji ZUS, obsługa programu płatnik,doświadczenie mile widziane
TWOJE BIURO RACHUNKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

DEKARZ - od 3 000 PLN

wykonywanie pokryć dachowych, rozbiórka dachów, izolacja dachów.
FIRMA MAR-POL - LITKOWIEC MARCIN - 2017-06-01 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KASJER - od 2 100 PLN

kasowanie na kasie fiskalnej z kodami
kontakt przez OHP - 2017-08-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KASJER - od 2 200 PLN

finalizacja procesu sprzedaży, obsługa komputera, rozliczanie gotówki
LEROY MERLIN POLSKA SPÓŁKA Z O.O. - 2016-09-26 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Realizacja zamówień na materiały i surowce potrzebne do produkcji.
PRZEDSIĘBIORSTWO PIEKARSKO-CUKIERNICZE MACHELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-29 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, układanie towarów na regałach i odpowiednia ekspozycja, dbanie o czystość
"AMI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-01-20 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

POKOJOWA - 1 850 - 2 300 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PRZEDSZKOLA - 1 850 - 2 200 PLN

Zajmuje się sprzątaniem i utrzymaniem właściwego stanusanitarno-higienicznego w przedszkolu; dba o ogólny wygląd pomieszczeńUmiejętności i uprawnienia: Dobry stan zdrowia, sprawność fizycznaDodatkowe wymagania: Kultura osobista, lojalność, zdyscyplinowanie
FUNDACJA MAŁY I DUŻY - 2016-12-14 - Kłodzko (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

robotnik gospodarczy-wymagane prawo jazdy kat b
PHU "Partner" sp. z o.o. - 2017-04-19 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

Obsługa kasy fiskalnej.
Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - 2016-05-19 - Bolesławiec (dolnośląskie)

KASJER - 997,4 PLN

przyjmowanie dowodów wpłat i wypłat, kasowanie płatności za rachunki, podliczanie i układanie dokumentów kasjerskich, prowadzenie raportu kasowego, dbanie o porządek na stanowisku pracy;
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wstępne przygotowywanie surowców produkcyjnych, obsługa urzadzeń kuchennych, utrzymanie czystości i higieny na stanowisku
JERZY KOWALSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "SOKÓŁ" - 2016-01-12 - Sokolec (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 1 320 PLN

nauka języka angielskiego dzieci w wieku 3-6 lat
Przedszkole Nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej - 2017-03-03 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KASJER - od 2 300 PLN

- skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;- lubisz pracę z klientami;- uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;- bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;- chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia.- profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;- udzielanie pełnych informacji klientom na temat oferowanych usług;- kontrolowanie towarów w kasach;- zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych środków finansowych.- stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;- udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;- profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;- możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;- realny wpływ na układanie grafiku;- dobrą atmosferę;- świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie,Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit).OD PRACY KASJERA LEROY MERLIN POLSKA ZALEŻY, CZY KLIENCI WRÓCĄ DO NAS PONOWNIE.SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!Spotkanie z pracodawcą 16.02.2017 od godz. 9:00 do 13:00 budynek A, drugie piętro, sala G.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-08-30 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie operacji finansowych.Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane doswiadczenie w handlu. Kontakt z pracodawcą: 695 150 889
MERKURY MARKET Sp. z.o.o. Spółka Komandytowo - Akcyjna - 2016-03-31 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 2 000 - 3 000 PLN

Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, wsparcie procesów rekrutacyjnych, sporządzanie raportów związanych z kosztami wynagrodzeń, kontrola i koordynacja ewidencji, rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp., przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr i płac, zaświadczeń dla pracowników, obsługa programów kadrowo-płacowych.
TESSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-19 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 3 500 PLN

Samodzielne prowadzenie kuchani
Interhotel - 2016-03-22 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KASJER - od 9,2 PLN

praca przy obsłudze kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-12-08 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MASZYNISTY PRZETWÓRSTWA - od 2 300 PLN

Prace proste, układanie pudełek na paletach, pomoc maszyniście
MONDI BZWP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-02 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KASJER - od 14 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala, rozliczanie pieniędzy
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kobierzyce (dolnośląskie)