Praca KASJER HANDLOWY Gostyń kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gostyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Zawód: kasjer handlowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Gostyń

Wrocławska 8, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gostyński

Gmina pracodawcy: Gostyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostyń

Ulica pracodawcy: Wrocławska

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Agencja Pracy Tymczasowej

danePracodawcy_nrKraz: 10736

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Gostyń

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 000 PLN

1.Przygotowywanie surowca do produkcji.2.Obsługa pras, formowanie wyrobów ogniotrwałych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.3.Wykonywanie wymaganych czynności kontrolno-pomiarowych.4.Załadunek uformowanych wyrobów na wozach do wypalenia w piecach.
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Żarów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - SŁOWACJA - od 14 PLN

sortowanie kartonów, folii, układanie palet. (prace porządkowe w magazynie)
kontakt przez OHP - 2016-07-13 - Gliwice (śląskie)

KELNER/KELNERKA - 8 - 11 PLN

obsługa klienta,
kontakt przez OHP - 2016-10-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR OBRABIARKI CNC - od 1 750 PLN

Obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Tarnowiec (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 1 750 - 2 000 PLN

praca przy obsłudze linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK HALI ,MAGAZYNIER - 9 - 9,5 PLN

pracownik hali wykładanie towaru na różnych działachprzyjęcie towaru
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Tychy (śląskie)

SPRZĄTANIE WAGONÓW (W TYGODNIU BĄDŹ WEEKENDY) - 11 - 12 PLN

Sprzątanie wagonów kolejowych wewnątrz i na zewnątrz.
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

KELNER/-KA - od 7 PLN

Obsługa kelnerska gości. Dbałość o salę.
kontakt przez OHP - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,5 PLN

sortowanie produktów, pakowanie, foliowanie palet.
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Chrzanów (małopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNOWY - od 10 PLN

Prace magazynowe, obsługa wózka widłowego
kontakt przez OHP - 2016-07-29 - Augustów (podlaskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY -INFOLINIA ENERGETYCZNA - od 12 PLN

Odbieranie połączeń przychodzących połączonych ze sprzedażą.
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Łódź (łódzkie)

HOSTESSA BIELSKO MARKET 23-24 WRZESIEŃ - 12 - 13 PLN

degustacja pieczywa
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOCNIK PRODUKCJI - od 10 PLN

Pomocnik produkcji
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Ciechanów (mazowieckie)

MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - od 1 850 PLN

składenie elementów elektronicznych
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU (ARTYKUŁY BUDOWLANE I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ) - od 2 300 PLN

Wydawanie, rozpoznawanie towaru, kontrola jakości. Dbałość o porządek na swoim dziale. Punktualność.
kontakt przez OHP - 2016-05-30 - Łódź (łódzkie)

KOLPORTER ULOTEK - od 60 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-02-23 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - 8 - 10 PLN

sprzedawca/kasjer
kontakt przez OHP - 2016-05-30 - Zaścianki (podlaskie)

PRACA BIUROWA- ZNAKOWANIE AKT (U) - 11 - 15 PLN

Znakowanie akt, naklejanie kodów (na dno teczki), kodowanie (skaner i komputer), przynoszenie i odnoszenie akt do archiwum, projekt od kwietnia do 15 lipca.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KAS I OBSŁUGI KLIENTA-KASJER - od 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klientów na stanowiskach kasowych i w punkcie obsługi klienta, prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary, prawidłowe sporządzanie dokumentacji sprzedaży i rozliczanie utargu, stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, rejestracja i obsługa reklamacji klientów,
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Warszawa (mazowieckie)

HOSTESSA / HOSTMANN - od 10,51 PLN

pakowanie do toreb zakupów przy kasach w halach Tesco
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - od 11 PLN

Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, klatek schodowych, toalet.
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Wrocław (dolnośląskie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

- profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych- doręczanie przesyłek, przekazów pieniężnych- prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej- realizacja planów sprzedażowych
kontakt przez OHP - 2016-11-02 - Perzów (wielkopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 11 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

KASJER - od 11,5 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Płock (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Sanok (podkarpackie)

KSIĘGOWA-A - od 2 200 PLN

1.Księgowanie dokumentów2.Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej3.Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań4.Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami5.Prowadzenie ewidencji kasowej
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER - 8 - 10,5 PLN

OBSŁUGA KASY W MARKECIE
kontakt przez OHP - 2016-01-07 - Gdańsk (pomorskie)

PAKOWACZ - od 11 PLN

pakowanie kosmetyków, wkładanie ulotek do kartonów, naklejanie etykiet, dbanie o czystość miejsca pracy.
kontakt przez OHP - 2016-05-17 - Niegoszowice (małopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - do 1 PLN

sortowanie opakowań zwrotnych
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed