Praca KASJER HANDLOWY Galewice DINO POLSKA Sp.zo.o.

Stanowisko: KASJER HANDLOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego stanowsko mięso i wedliny

Data publikacji: 2016-03-17

Lokalizacja: Galewice (łódzkie)

Pracodawca: DINO POLSKA Sp.zo.o.

Wieruszowska 21b, 98-405 Galewice, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego stanowsko mięso i wedliny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Galewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieruszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Galewice

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: DINO POLSKA Sp.zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Adres strony pracodawcy: www.marketdino.pl

Ulica pracodawcy: Ostrowska

Numer budynku pracodawcy: 122

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

KASJER HANDLOWY - do 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
"LISBOA" SP. Z O.O. - 2016-07-13 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowisko mięso wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, prawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy - mile widziane doświadczenie zawodowe
Dino Polska S.A. - 2016-04-12 - Lutomiersk (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - od 1 400 PLN

obsługa klienta
PRAKTIKER - 2016-06-29 - Czeladź (śląskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

prace ślusarskie z wykorzystaniem przecinarki taśmowej
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Czastary (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

KASJER HANDLOWY - od 925 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu płatniczego, wykładanie towaru, porządkowanie sklepu
"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-05-20 - Sieradz (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - od 1 900 PLN

sprzedaż wyrobów firmowych, wypiek bułek, obsługa kasy fiskalnej, krojenie chleba, pakowanie ciasta
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Kutno (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

kasjer handlowy
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

Nauka profesjonalnej obsługi klienta; pakowanie zakupionych towarów; zapoznanie się z zasadami reklamacji towarów. Praca pn-nd 7-22, 40 godz./ tydz., 2 dni wolne w tygodniu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Bełchatów (łódzkie)

wg programu stażu. Staż z Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łask (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

przyjmowanie towaru, cenowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, utrzymywanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wieruszów (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO KAT.B - od 1 000 PLN

rozwożenie produktów spożywczych na terenie kraju
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "K.A" ANDRZEJ KONAT - 2017-02-13 - Wieruszów (łódzkie)

zyadaniazapoznanie sie ze stanowiskiem pracypraca z towaremwykladanie towarudbalosc o ekspozycjeprac na staniwsku kasowymoferta stazowa realizowana dla osob bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Czastary (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - od 1 000 PLN

inkasowanie należności od klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, ewidencja stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wieruszów (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, tworzenie arkuszy kalkulacyjnych w EXCEL
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Mieleszyn (łódzkie)

KASJER HANDLOWY - od 2 070 PLN

przyjęcie i obsługa klienta, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Kraków (małopolskie)

zadania:obsŁuga okienka pocztowego w pełnym zakresuie obsługa kasy fiskalnejsprzedaż produktów prasowych pozaprasowych i pocztowychdbanie o porządek w miejscu pracywykŁadanie i odpowiednia prezentacja produktów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Ruda Śląska (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

pomoc wykwalifikowanym stolarzom na ich stanowisku pracy przygotowanie narzędzi pomoc przy obsłudze maszyn,odbieranie elementów .
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Teklinów (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ9PRACOWNIK BIUROWY) - 997,4 PLN

Wydział Organizacyjny i Zarządzania Kryzysowego
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Wieruszów (łódzkie)

kasjer/sprzedawca
DINO POLSKA Sp.zo.o. - 2016-10-24 - Galewice (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Białobrzegi (mazowieckie)

Przyjmowanie, przechowywanie i odprowadzanie przyjętych pieniędzy za sprzedaż towaru.Inkasowanie za pomocą kasy fiskalnej należności od klienta.Rejestrowanie przyjęcia należności na właściwych licznikach kasy.Wystawianie dowodu sprzedaży na podstawie paragonu.Uczestniczenie przy likwidacji liczników kasy rejestracyjnej po zakończeniu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Suchedniów (świętokrzyskie)

obsługa klientów na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Czersk (pomorskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

zapoznanie sie z asortymenetm, sprawdzanie dat przydatności do spożycia towarów, wykształcenie towaru z magazynu na półki z zachowaniem ważności dat wg których towar został dostarczony, dokładanie towaru do lodówek z piwem, lodami, chipsami, zachowanie nalezytego porządku na miejscu pracy, sprzatanie, zamiatanie, mycie podłóg i półek w sklepie, pod nadzorem opiekuna obsługa kasy fiskalnej, program subiekt
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Ruda Śląska (śląskie)