Praca KASJER / BUFETOWY Tychy ISS FACILITY SERVICES SP. Z O.O

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa systemu sprzedażowego, wydawanie posiłków oraz przygotowywanie kanapek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER / BUFETOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tychy

Zawód: wydawca posiłków / bufetowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 25.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kasa fiskalna - obsługa

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: ISS FACILITY SERVICES SP. Z O.O

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Adres pracodawcy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Życiorys zawodowy (CV).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt tel. (22) 577-42-03

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała usługowa działalność gastronomiczna.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: wydawca posiłków / bufetowy