Praca KASJER BILETOWY Chochołów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Chochołów, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przyjmowanie wpłat, sprzedaż bileyów, rozliczanie kasy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER BILETOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chochołów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: kasjer biletowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 2 400 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer biletowy