Praca KAMIENIARZ Wisznice P.P.H.U. "GRANIT" Daniel Dopierała

Kościelna 28, 21-580 Wisznice, powiat: bialski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: montaz nagrobków, pielegnacja nagrobków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wisznice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bialski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wisznice

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kamieniarz*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. "GRANIT" Daniel Dopierała

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: bialski

Gmina pracodawcy: Wisznice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wisznice

Ulica pracodawcy: Kościelna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Pogrzeby i działalność pokrewna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Podobne oferty pracy

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

- ogrodzenia z kamienia, - mury z kamienia, - elewacje z kamienia, - schody z kamienia, - chodniki z kamienia, - tarasy z kamienia, - grille z kamienia itp., - impregnowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wprowadzanie danych do systemu, skanowanie, segregacja i archiwizacja dokumentów, obsługa stałych klientów firmy oraz inne prace zlecone przez pracodawcę
"TEKSA LOGISTIC" SPÓŁKA Z O.O. - 2016-04-25 - Horbów-Kolonia (lubelskie)

KAMIENIARZ - od 925 PLN

szlifowanie kamienia, montaż kamienia, klejenie elementów kamiennych
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Podolany (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL / INSTRUKTOR PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - 2 265 - 3 109 PLN

prowadzenie zajęć dydaktyczno z uczniami w zakresienauki jazdy kat. B i T, dbanie o wykształcenie u uczniów umiejętności zawodowych określonych w podstawach programowych kształcenia zawodowego, wykonywanie zadań określonych w statucie szkoły
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Leśna Podlaska (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

rozmieszczenie i układanie towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, przygotowanie określonej partii towaru zgodnie z zamówieniem złożonym przez klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK REMONTOWY - od 1 850 PLN

prace remontowe związane z wymianą płytek, naprawa urządzeń sanitarnych, pomoc przy naprawie dachów
Pulbud Krzysztof Puła - 2016-09-13 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

pomoc przy samochodach ciężarowych - naprawa, sprzątanie warsztatu, mycie samochodów ciężarowych i inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Rzeczyca (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów na sali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów ważności towarów
Stokrotka Sp. z o.o. - 2016-12-06 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia granulującego parafinę, pakowanie oraz peletowanie granulatu parafinowego.
Paraffin Wax spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-07-28 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 2 000 - 3 000 PLN

montaż systemów suchej zabudowy, wykonywanie robót malarskich i innych robót remontowo-budowlanych
USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE "BUDMAX" PAWEŁ MAKSYMIUK - 2016-05-12 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

REFERENT DS. KADR I ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

- kompletowanie dokumentacji kadrowej- obsługa korespondencji firmowej- administracyjne wsparcie pracowników
HR GLOBAL GROUP SP.Z O. O - 2016-07-26 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

POŁOŻNA ŚRODOWISKOWA - od 2 400 PLN

pełnienie obowiązków położnej w publicznym ośrodku zdrowia i w środowisku
"Medyk" Spółka Cywilna Janusz Matusiak Marek Sobolewski - 2016-09-13 - Piszczac (lubelskie)

BETONIARZ - od 1 850 PLN

formowanie elementów prefabrykowanych z betonu zbrojonego
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

wykonywanie elementów kamiennych, obróbka ręczna i mechaniczna różnego rodzaju kamieni, konserwacja podstawowych urządzeń: frezerek, tokarek.
P. P. U. H. KAMARIS Katarzyna Siuta - 2016-06-29 - Cholerzyn (małopolskie)

KAMIENIARZ - od 2 000 PLN

Zgodne ze stanowiskiem, osoba do przyuczenia. Wynagrodzenia 12,00 zł brutto/h plus premia uznaniowa; praca w godz. 6-14; kontakt osobisty i telefoniczny z pracodawcą w godz. 8-14
"M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o. - 2016-06-29 - Słupsk (pomorskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc przy budowie, pomaganie murarzowi
PRZEDSIĘBIORSWTO USŁUGOWO-HANDLOWE DACHPOL - 2016-08-03 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

Wykonywanie obróbki kamienia, posadzek i innych zadań zleconych przez przełożonych
BRUK Sp. z o.o. - 2016-01-26 - Czyżowice (śląskie)

Montaż nagrobków, cięcie kamienia, szlifowanie kamienia.
Zakład Kamieniarsko-Betoniarski "GRAWIS" Wiesław Skorupski - 2016-02-23 - Nowa Brzeźnica (łódzkie)

KAMIENIARZ - 6 - 15 PLN

Prace kamieniarskie. Wymagania: doświadczenie w zawodzie, mile widziane prawo jazdy. Kontakt tel. 600-160-888. Miejsce pracy: Wejherowo, Trójmiasto.
FANTASTYCZNE OGRODY - 2016-05-17 - Wejherowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż artykułów hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

wykonywanie manikiur, hybryda, żel, akryl
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

TAJEMNICZY KLIENT - od 50 PLN

Osoba pełnoletnia, która niedawno ukończyła 18 lat do pracy w roli "tajemniczego klienta". Akcja profilaktyczna polega na próbie dokonania zakupu napojów alkoholowych i sprawdzeniu, czy sprzedawca zapyta o dowód w 16 sklepach na terenie gminy Łomazy.
kontakt przez OHP - 2016-10-18 - Łomazy (lubelskie)

KAMIENIARZ - do 1 850 PLN

montaż i obróbka kamienia
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Winnica (mazowieckie)

cięcie i formatowanie kamieni, mintaż nagrobków
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Ligota Mała (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 875 PLN

stylizacja paznokci, regulacja brwi, henna
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów w punkcie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 1 750 PLN

montaż,eksploatacja i konserwacja urządzeń sieciowych
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

Obsługa gości na sali. Obsługa kasy fiskalnej i terminalu na karty płatnicze. Obsługa imprez okolicznościowych.
Firma Handlowo Usługowa Krzysztof Androsiuk - 2016-01-08 - Kobylany (lubelskie)

KAMIENIARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

składanie zamówień na dostawę towarów, przyjmowanie towarów od dostawców, obsługa klientów detalicznych, wykładanie towarów w sali sprzedaży
Przed.Hurtu Przem. i Spoż. "ARSPOL" Wiesław Arseniuk - 2016-07-21 - Zalesie (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed