Praca KAMIENIARZ Stróże Firma Kamieniarsko-Betoniarska "Kantor" Kazimierz Kantor

Miejsce pracy:
33-331 Stróże 682, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obróbka kamienia, prace ziemne na cmentarzu, montaż nagrobków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stróże

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grybów

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kamieniarz*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Ręczne szlifowanie szlifierką kątową

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kamieniarz*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Firma Kamieniarsko-Betoniarska "Kantor" Kazimierz Kantor

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Grybów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stróże

Numer budynku pracodawcy: 682

Profil działalności pracodawcy: zakład kamieniarsko-betoniarski

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.07.2016