Praca KAMIENIARZ (O) Wola Rzędzińska ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI FRANCISZEK MACHOWSKI

Stanowisko: KAMIENIARZ (O)

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Kamieniarz

Data publikacji: 2016-04-08

Lokalizacja: Wola Rzędzińska (małopolskie)

Pracodawca: ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI FRANCISZEK MACHOWSKI

-, 33-150 Wola Rzędzińska, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 2500zł brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Rzędzińska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: kamieniarz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: doświadczenie na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, poziom wykształcenia bez znaczenia, praca w Woli Rzędzińskiej w godz. 8.00-17.00, umowa o dzieło, wynagrodzenie od 2500zł brutto. Konrtakt: ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI FRANCISZEK MACHOWSKI, telefon: 667 955 361.

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD BETONIARSKO-KAMIENIARSKI FRANCISZEK MACHOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wola Rzędzińska

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016