Praca KAMIENIARZ DO KOSTKI GRANITOWEJ Zakopane kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wykładanie kostką granitową.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ DO KOSTKI GRANITOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakopane

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kamieniarz*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: prawo jady kat. B

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Podobne oferty pracy

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Wietnamu, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim, dbanie o relacje z klientami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 13 500 PLN

odpowiedzialność za opracowywanie dokładnych oraz wydajnych aplikacji dla HSBC, zapewnienie odpowiedniego przetestowania produktów, przygotowanie dokumentacji zgodnej z normami oraz standartami, rozwijanie systemu za pomocą programu IBM WMB zgodnie z zaleceniami zespołu analityków oraz architekturą systemu, przeprowadzanie efektywnych usprawnień systemów poprzez stosowanie odpowiednich projektów, wdrażanie metodologii, wsparcie w przygotowywaniu kompleksowej dokumentacji technicznej (przegląd kodu i aspektów jakości kodu), tak aby wesprzeć każdą aplikację
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Studzianki (łódzkie)

MONTER URZĄDZEŃ - od 2 000 PLN

Monter urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Łochów (mazowieckie)

KSIĘGOWA - do 1 900 PLN

obsługa programu księgowego, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Gdynia (pomorskie)

MONTER IZOLACJI - od 3 000 PLN

MONTAZ IZOLACJI, SPAWANIE KONSTRUKCJI WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY MIN 5 LAT, UMIEJĘTNOŚC SPAWANIA, UPRAWNEIINA SPAWACZA
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Zwoleń (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

przygotowanie potraw typu fast food (kebab, zapiekanki, kurczaki z różna);dbanie o czystość w miejscu pracyobsługa klientów i kasy
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Ruda Śląska (śląskie)

CIEŚLA BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Roboty ciesielskie
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Nowy Targ (małopolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

tworzenie gazetek reklamowych, przygotowanie towaru, tworzenie akcji promocyjnych, obsługa stanowiska z kawami i herbatami, obsługa sklepu
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Orzesze (śląskie)

KOMPLETACJA TOWARU-OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 2 000 PLN

Kompletacja towaru zgodnie z rozpiską. Przepakowywanie towaru. Obsługa wózka jezdniowego.
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Żabia Wola (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 800 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w j.chińskim
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWO - BIUROWY - 997,4 PLN

Prace biurowe i magazynowe (pisanie faktur i zamówień)
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Pniewy (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca-konserwator
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

roboty budowlane, wykończeniowe,
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Piekary Śląskie (śląskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 1 500 PLN

pozyskiwanie danych i źródeł informacji z rynku chińskiego, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin, obsługa poczty firmowej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Tczew (pomorskie)

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Mącznik (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż art spożywczo - przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Sitaniec (lubelskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

opieka i pomoc miszkającym w życiu codziennym, sprzątanie, zmiana pościeli, bielizny mieszkańcom, karmienie ich, przynoszenie posiłków i pomoc w ubieraniu i inne czyności związane z udzielaniem pomocy mieszkańcom.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Drzewica (łódzkie)

SPECJALISTA DS KEBABU - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość kuchni tureckiej oraz receptur tureckiego kebabu.Przygotowanie wyrobu gotowego kebabu, obróbka mięsa opiekanego, układanie kababu tureckiego, tworzenie kompozycji, receptury kebabu, obróbka surowca mięsnego do produkcji kebabu. Kuchnia turecka
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Zduny (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO- OPIEKUN W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

Nauczyciel wychowania przedszkolnego- opiekun w żłobku. Oferta pracy realizowana w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, staż pracy 1 rok.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK BIURA KSIĘGOWEGO - od 1 850 PLN

Ewidencja i dekretacja faktur zakupu i sprzedazy. Prowadzenie akt osobowych. Przygotowanie list płac. Praca w oprogramowaniu Rewizor, Subiekt, Gratyfikant. Sporzadzanie rejestrów VAT.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

WYKONAWCA HYDROIZOLACJI METODĄ INIEKCJI - od 1 900 PLN

wykonawanie hydroizolacji metodą iniekcji i innymi metodami
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Warszawa (mazowieckie)