Praca KAFELKARZ Ruda Śląska Budocomplex 2 inż. Karol Szymczyk

Piastowska 1, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prace na budowie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAFELKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Zawód: posadzkarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Posadzkarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs prawa jazdy kategorii B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pracodawca dowozi do miejsca wykonywania pracy i z powrotem z bazy ul. Piastowskiej 1.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Budocomplex 2 inż. Karol Szymczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Ulica pracodawcy: Piastowska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: posadzkarz