Praca JUNIOR BRAND MANAGER Zielona Góra Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Al. Zjednoczenia 118A, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
przeprowadzanie szczegółowych badań rynkowych, szukanie kanałów dystrybucji produktu, bieżące monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży, jej konsumentów, działań konkurencji i efektów poszczególnych procesów, proponowanie polityki cenowej na podstawie przeprowadzonej analizy rynku, koordynowanie i czynne uczestnictwo w poszczególnych etapach wprowadzania produktu na rynek, utrwalanie istniejących marek, zwiększanie efektywności sprzedaży i ich rozpoznawalności, współtworzenie strategii reklamowej i promocyjnej, techniczne wsparcie klienta, udział w targach i wystawach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: JUNIOR BRAND MANAGER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: menedżer marki (brand manager)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie o profilu technicznym, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość oprogramowania komputerowego, sprzedaży produktów, dobra znajomość j. angielskiego

Nazwa pracodawcy: Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel/cv na adres mailowy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Al. Zjednoczenia

Numer budynku pracodawcy: 118A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: menedżer marki (brand manager)