Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Płaska kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płaska, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej w zakresie funkcjonowania klas nauczania początkowego,pomaganie dzieciom przy czynnościach higienicznych, sporządzanie ewidencji dzieci korzystających z obiadów szkolnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 22.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Mickiewicza 2, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy