Praca JEŹDZIEC KONNY-249 Skarżyce FORTUM - Michał Romanowski

Miejsce pracy:
58-140 Skarżyce 2d, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
jazda treningowa, opieka nad konmi w stajni wyścigowej, pielęgnacja koni, wyprowadzanie koni na padok.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: JEŹDZIEC KONNY-249

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzegom

Zawód: instruktor jazdy konnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w hodowli koni pełnej krwi angielskiej i czystej krwi arabskiej, doświadczewnie z końmi wyścigowymi, komunikatywana znajomośc języka angielskiego, niemieckiego.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: FORTUM - Michał Romanowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Strzegom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżyce

Numer budynku pracodawcy: 2d

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor jazdy konnej