Praca FRYZJER - STYLISTA Biała Podlaska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta - mycie, stylizacja, koloryzacja włosów, zabiegi fryzjerskie w zakresie pielęgnacji włosów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER - STYLISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Biała Podlaska

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie o kierunku fryzjerskim

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Ulica pracodawcy: Brzeska

Numer budynku pracodawcy: 101

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów czekoladowych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

MONTER FORM WTRYSKOWYCH/ROZDMUCHOWYCH - od 1 850 PLN

Montaż i demontaż form wtryskowych i rozdmuchowych, regeneracja oraz konserwacja form wtryskowych i rozdmuchowych. Praca dwuzmianowa od pon. do nd. w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Bielsko-Biała (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Żory (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami. Wyjazdy służbowe do Syrii.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - do 1 050 PLN

Obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, przygotowywanie surowców, ocena jakości wyrobów w stosunku do wzorca, składowanie otrzymanych wyrobów i zagospodarowanie odpadów produkcyjnych. Przestrzeganie przepisów BHP, przepisów przeciwpożarowych i ochrony środowiska, konserwacja maszyn.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wyszogród (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kluczbork (opolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowy Targ (małopolskie)

KELNER - od 800 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, ; WYMAGANIA; WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, KSIĄZECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, STAŻ PRACY MIN. 3 LATA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO;CZAS PRACY: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU - 4H/DZIENNIE
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

rozładunek i załadunek towarów, prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

wznoszenie murów, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Dzierzgoń (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - STAŻ - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

WULKANIZATOR - PRACOWNIK WULKANIZACJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bychawa (lubelskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 600 PLN

demontaż i montaż elementów karoserii pojazdu, konserwacja pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Jarszewo (zachodniopomorskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Łyski (podlaskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- praca w zespole - obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-09 - Jedlicze (podkarpackie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Zabrze (śląskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 600 PLN

Przygotowywanie mięsa i podrobów do wędlin i wyrobów wędliniarskich zgodnie z instrukcjami i recepturami.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Osie (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FRYZJERKA - 997,4 PLN

Dokonywanie oceny stanu włosów, zapoznanie się z technikami i metodami strzyżenia rozjaśnianie, odbarnianie włosów, układanie fryzur.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Gruta (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - KASJER (DZIAŁ WĘDLINY, NABIAŁ) - od 1 850 PLN

Obsuga klienta, sprzedaż towaru.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK LEŚNY - 997,4 PLN

montaż ogrodzeń leśnych, sadzenie drzewek leśnych, oprysk i wykaszanie chwastów, pielęgnowanie upraw, konserwacja narzędzi ręcznych oraz ogrodzeń
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Osetno (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Sprzatanie terenów zewnętrznych, odśnieżanie, wywóz liści oraz śmieci
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)