Praca INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na baterie prysznicowe.

Stanowisko: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 8 916,67 PLN

Zakres obowiązków: Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Ciscopolegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszeń przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze technologii głosowej, rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze technologii głosowej o średniej złożoności

Data publikacji: 2016-01-11

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Ciscopolegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszeń przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze technologii głosowej, rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze technologii głosowej o średniej złożoności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 916,67 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 13.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunki: techniczne, informatyka, matematyka, technologie komputerowe, elektronika i pokrewne, 1 rok doswiadczenia w środowisku międzynarodowym na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu najnowszych systemów i produktów w obszarze technologii głosowej, doświadczenie i wiedza dot. wsparcia technicznego klienta w zakresie IT, znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej, znajomość j. angielskiego w stopniu biegłym w mowie oraz w piśmie, w tym słownictwo biznesowe i informatyczne.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie