Praca INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów firmy Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszeniu przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze różnorodnych technologii firmy Cisco dla sektora Service Providers, rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz wsparcie produktów w obszarze technologii sieciowej o średniej złożoności.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 816,67 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 14.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe (Techniczne/Informatyka/Matematyka/Technologie Komputerowe/Elektronika i pokrewne), 5 lat doświadczenia w środowisku międzynarodowym na podobnym stanowisku, wiedza dot. wsparcia technicznego klienta w zakresie IT, znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej, w tym wiedza dot. konfiguracji, wdrażania oraz bieżącego nadzoru, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym słownictwo biznesowe i informatyczne.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie