Praca INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU Ostrowiec Świętokrzyski Gegenbauer Polska Sp.z o.o.

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych, prowadzenie i nadzór dokumentacji, współpraca z podwykonawcami, opracowywanie zapotrzebowań na części i materiały.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Od 3000zł górna granica uzależniona od doświadczenia w przypadku umowy o pracę.Miejsce wykonywania pracy: Powiat Starachowicki

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Zawód: inżynier utrzymania ruchu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa pakietu biurowego MS Office

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: uprawnienia SEP bez ograniczenia napięcia

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Zdolności analityczne, podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: Gegenbauer Polska Sp.z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Adres pracodawcy:
31-620 Kraków 190, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Numer budynku pracodawcy: 190

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier utrzymania ruchu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.02.2016