Praca INŻYNIER PRODUKCJI (M/K) Kielce Trenkwalder BENEFIT Sp. z o.o.

Malików 146B, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Zarządzanie grupą 60-80 osób, realizacja planów produkcyjnych, zwiększanie produktywności oraz maksymalne obniżanie braków, nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP, raportowanie bezpośrednio do prezesa zarządu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PRODUKCJI (M/K)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: kierownik produkcji w przemyśle

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, kreatywność, samodzielność, elastyczność,umiejętność pracy pod presją czasu,bardzo dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie w zarządzaniu zespołem, doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji.

Nazwa pracodawcy: Trenkwalder BENEFIT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wskazany kontakt e-mail: rekrutacja.olejarczyk (at) trenkwalder.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Malików

Numer budynku pracodawcy: 146B

Profil działalności pracodawcy: Działalność agencji pracy tymczasowej.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik produkcji w przemyśle