Praca INŻYNIER TELEKOMUNIKACJI Świdnik WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO PZL ŚWIDNIK S.A.

LOTNIKÓW POLSKICH 1, 21-045 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
zarządzanie siecią komputerową i telekomunikacyjną oraz wsparcie użytkowników w obsłudze i konfiguracji sprzętu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wysokość wynagrodzenia do negocjacji

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER TELEKOMUNIKACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnik

Zawód: inżynier telekomunikacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność zarządzanie sieciami komuterowymi oraz telekomunikacyjnymi, kurs CCNA wysokość wynagrodzenia do negocjacji

Nazwa pracodawcy:
WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO PZL ŚWIDNIK S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnik

Adres strony pracodawcy: http://www.pzl.swidnik.pl/pl/

Ulica pracodawcy: LOTNIKÓW POLSKICH

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier telekomunikacji