Praca INŻYNIER PROJEKTU /POJAZDY SPECJALISTYCZNE/ Kielce STOKOTA Sp. z o.o.

Łódzka 296a, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Opracowanie dokumentacji techniczno-projektowych - Sporządzanie list materiałowych - Techniczny nadzór nad projektem w trakcie jego realizacji - Doskonalenie istniejących rozwiązań technicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 450 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PROJEKTU /POJAZDY SPECJALISTYCZNE/

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód:
inżynier mechanik - maszyny i urządzenia do obróbki metali

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 450 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czytanie rysunków technicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Opracowanie dokumentacji techniczno-projektowych - Sporządzanie list materiałowych - Techniczny nadzór nad projektem w trakcie jego realizacji - Doskonalenie istniejących rozwiązań technicznychUmiejętność projektowania przy wykorzystaniu narzędzi programowych AutoCad oraz Solid Works.

Nazwa pracodawcy: STOKOTA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt tel; 41 366-05-98 lub e-mail; kielce (at) stokota.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Łódzka

Numer budynku pracodawcy: 296a

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach