Praca INŻYNIER PRODUKCJI Górki "ADM CZERNIN" SPÓŁKA AKCYJNA

Stanowisko: INŻYNIER PRODUKCJI

Wynagrodzenie: od 4 500 PLN

Zakres obowiązków: - zapewnienie ciągłości procesu- utrzymanie ruchu we współpracy ze służbami technicznymi- prowadzenie prac projektowych dotyczących działu- dokumentacja procesów odbywających się w dziale- rozwiązywanie bieżących problemów produkcji

Data publikacji: 2016-05-11

Lokalizacja: Górki (pomorskie)

Pracodawca: "ADM CZERNIN" SPÓŁKA AKCYJNA

Miejsce pracy: 82-400 Górki, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- zapewnienie ciągłości procesu- utrzymanie ruchu we współpracy ze służbami technicznymi- prowadzenie prac projektowych dotyczących działu- dokumentacja procesów odbywających się w dziale- rozwiązywanie bieżących problemów produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Górki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sztumski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sztum

Zawód:
pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Obsługa urządzeń elektro- energetycznych do 1KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: instalacje gazowe i cieplne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
znajomość technologii produkcji (wymagany staż - lata: 3)

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Min. 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z obszarem chemii, mechaniki lub technologii żywnościZnajomość procesów przerobu i ekstrakcji nasion oraz ogólna wiedza dotycząca technologii produkcjiUprawnienia dozorowe i eksploatacyjne dla instalacji elektrycznych 1KV oraz dla instalacji gazowych i cieplnych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: "ADM CZERNIN" SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Chrobrego 29, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Szamotuły

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szamotuły

Ulica pracodawcy: Chrobrego

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.05.2016