Praca INŻYNIER MECHANIK - MECHANIKA PRECYZYJNA Złocieniec STM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piaskowa 12, 78-520 Złocieniec, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: obsługa SOLID WORKS

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER MECHANIK - MECHANIKA PRECYZYJNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złocieniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złocieniec

Zawód: inżynier mechanik - mechanika precyzyjna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętności - do weryfikacjiuprawnienia - preferowane, ale niekoniecznedoświadczenie zawodowe - preferowaneznajomość języków obcych - język angielski

Nazwa pracodawcy: STM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Adres strony pracodawcy: www.stm-pack.

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: produkcja maszyn spożywczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier mechanik - mechanika precyzyjna

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.12.2015