Praca INŻYNIER LEAN Kłodzko GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.

Piłsudskiego 5, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
W firmie: - nauczysz się optymalizować procesy produkcyjne irozwiązywać problemy techniczne, - analizować dane wejściowe wprocesie wdrażania nowych lub zmiany w obecnych produktach, -nauczysz się stosować narzędzia LEAN (VSM, SMED, TPM, CBR...) -dowiesz się czym jest chaku-chaku, hanedshi, heijunka, TPS - będzieszwiedział jak rozwiązywać problemy przy wykorzystaniu 5 WHY, 7ways,3P, A3, - będziesz odpowiedzialny za organizowaniemiędzynarodowych action workoutów, - będziesz miał możliwośćuzyskania certyfikatu Green Belt Six Sigma, - staniesz się AmbasadoremKultury LEAN w fabryce. Umiejętności i uprawnienia: Jeżeli: - jesteś inżynierem (preferowane kierunki: mechanika, automatyka, mechatronika lubbudowa maszyn), - szukasz ambitnej pracy w międzynarodowym środowisku, - marzysz o realizacji ciekawych projektów ozasięgu globalnym, - czerpiesz satysfakcję z rozwiązywanych problemów, - jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę oraz otwarty i komunikatywny.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER LEAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: inżynier organizacji i planowania produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Nazwa pracodawcy: GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier organizacji i planowania produkcji

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.03.2016

Podobne oferty pracy

BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, dbałość o asortyment baru, przygotowanie drinków i napoi.
"TRADE & CONSULT" DAWID KAMIŃSKI - 2016-10-17 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Ławica (dolnośląskie)

DEKARZ-BLACHARZ - 12 - 14 PLN

wykonywanie prac budowlanych w zależności od stanowiska.
TADEUSZ BAR Zakład Budowlano-Usługowo-Handlowy "BAR-BUD" - 2016-11-04 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Kłodzko (dolnośląskie)

przygotowanie posiłków, utrzymanie wymogów sanitarno-epidemiologicznych.
Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe - 2016-08-10 - Nowa Bystrzyca (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA MŁODZIEŻY - 1 965 - 2 165 PLN

realizacja zajęć wychowawczych z młodzieżą, współpraca z rodzicami i pracodawcami, prowadzenie bieżąćej dokumentacji
OHP Dolnośląska Wojewódzka Komenda Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży - 2016-09-09 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kłodzko (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA/MASAŻYSTA - 2 500 - 3 500 PLN

masaże, zabiegi pielęgnacyjne ciała, fizjoterapia
DWÓR ELIZY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-06-17 - Długopole-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 750 PLN

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kłodzko (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymywanie w czystości obiektów wewnątrz oraz utrzymywanie czystości chodników i placów pielęgnacja i utrzymywanie czystości terenów zielonych
ADAM SZOPA FIRMA "SALUS" - 2016-11-21 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa komputera i kasy fiskalnej
BEATA NEZIRI OPTYBELL - 2016-03-02 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Praca przy konfekcjonowaniu wyrobów gotowych w systemie zmianowym po 8-godzin, wymagana dyspozycyjność
PRZEDSIĘBIORSTWO PIEKARSKO-CUKIERNICZE MACHELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-13 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-05-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 750 PLN

1. Prowadzenie egzekucji administracyjnej należności gminnych,2. Prowadzenie spraw związanych z egzekucją z należności cywilno-prawnych,3. Prowadzenie postępowań zabezpieczających należności (wpis hipoteki przymusowej, wpis do rejestru zastawów skarbowych),4. Wpisywanie dłużników do KRD (Krajowego Rejestru Długów),5. Przygotowywanie tytułów wykonawczych oraz realizacja czynności egzekucyjnych na ich podstawie w zakresie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,6. Przeprowadzenie postępowań w zakresie uzyskania od uczestników postępowania, od organów administracji publicznej oraz jednostek organizacyjnych im podległych lub podporządkowanych, a także innych podmiotów, informacji i wyjaśnień niezbędnych do przeprowadzenia egzekucji administracyjnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,7. Prowadzenie postępowań wyjaśniających dotyczących zgłoszonych zarzutów do tytułu wykonawczego na opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi,8. Prowadzenie postępowań w sprawie zwolnienia, umorzenia, odroczenia, rozłożenia na raty płatności opłaty uzdrowiskowej i opłaty miejscowej,9. Prowadzenie postępowań w sprawie umorzeń, odroczeń oraz rozłożeń na raty płatności opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,10. Sporządzanie informacji o skutkach udzielonych umorzeń, odroczeń, rozłożeń płatności w zakresie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, opłaty uzdrowiskowej, opłaty miejscowej,11. Prowadzenie postępowań w sprawie umorzeń, odroczeń oraz rozłożeń na raty należności cywilno-prawnych,12. Prowadzenie kontroli podatkowych wraz z pracownikiem ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych oraz kontroli podatkowych,13. Zastępowanie pracownika zatrudnionego na stanowisku ds. poboru podatków i opłat lokalnych podczas jego nieobecności oraz pracownika na stanowisku ds. obsługi kasowej.
Urząd Miasta i Gminy Lądek Zdrój - 2015-12-08 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

MASAŻYSTA/FIZJOTERAPEUTA - od 1 750 PLN

Wykonywanie masaży: klasyczny, gorącymi kamieniami, świecąkosmetyczną, Rytuał Hammam, masaże AyurvedyjskieUmiejętności i uprawnienia: Uprawnienia do wykonywania masaży klasycznych i dobre umiejętności w tym obszarze.Dodatkowe wymagania: Otwartość, komunikatywność, chęć uczenia się nowych umiejętności. Mile widziana umiejętność posługiwania się językiem angielskim i niemieckimDokumenty wymagane przez pracodawcę w trakcie rekrutacji: CV, dokument potwierdzający wykształcenie
Firma Usługowa Rem.Co - 2016-07-04 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

- obsługa maszyny do obróbki drewna
ADRIAN DUMITRACHE FIRMA "DREWMET" - 2016-05-11 - Trzebieszowice (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Tworzenie ofert handlowych.Realizacja planów sprzedazowych
MONOPOLLAND Artur Socha Marek Matyaszek Spółka Cywilna - 2016-04-01 - Kłodzko (dolnośląskie)

INKASENT - od 12 PLN

pobieranie opłat na parkingu samochodowym.Wystawianie paragonów,utrzymanie terenu parkingu w czystości.
Centrum Usług Specjalistycznych Kancelaria Radcy Prawnego LEGE ARTIS ARKADIUSZ SZYMKIEWICZ 2. AB-AUTO CENTRUM Barbar - 2016-04-05 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - 11 - 17 PLN

obsługa gości kawiarni, przygotowanie deserów, gofrów, kawy, herbaty, dbanie o czystość w kawiarni
PHU "AG-MA" Augustyna Mandziej - 2016-03-23 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

ASYSTENT DS. PROTETYKI SŁUCHU - od 1 900 PLN

obsługa osób niedosłyszących, dobór oraz sprzedaż aparatów słuchowych, uzupełnianie kalandarza wizyt, dbanie o wizerunek firmy
"ACS SŁUCHMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" - 2016-06-06 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Jugów (dolnośląskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kasowanie należności od klientów, aktualizacja cen, wykładanie towaruwymagana umiejętność obsługi komputera, książeczka zdrowia
"ITUM OWOCE" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-23 - Kłodzko (dolnośląskie)

MONTER PALET, SKRZYNIOPALET - 1 850 - 3 500 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna, strugarki, frezarki, podawanie i układanie desek, montaż palet, skrzyniopalet
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe INTER AGRA S.C - 2016-07-20 - Długopole Górne (dolnośląskie)

POMOC BIUROWA - od 2 000 PLN

prowadzenie kasy, znajomość zakresu pracy intendenta, naliczanie płac, obsługa magazynu spożywczego, pozostałe prace biurowe.
DOM DZIECKA DOMASZKÓW - 2016-07-06 - Domaszków (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona mienia przed kradzieżą, rabunkiem, dewastacją, pożarem, bezposrednia ochrona życia i zdrowia powierzonych osób, reagowanie na alarmy, nawiązanie kontaktu z przełożonym, policją, starżą pożarną
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed