Praca INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Testowanie nowo utworzonych oprogramowań, aktualizacje oprogramowania oraz już istniejących wdrożeń w celu zapewnienia ich jakości na najwyższym poziomie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania, stron internetowych, aplikacji, znajomość technik kontroli jakości narzędzi i procesów projektowych, umiejętność pracy z systemami MAC i PC

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.03.2016