Praca INŻYNIER JAKOŚCI Kłodzko GENERAL ELECTRIC COMPANY POLSKA SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: INŻYNIER JAKOŚCI

Wynagrodzenie: 3 500 - 4 500 PLN

Zakres obowiązków: regularna aktualizacja, raportowanie oraz analiza wyników kontroli jakości procesu produkcyjnego.Analiza defektów jakościowych oraz wyznaczenie i koordynacja działań korygująco-zapobiegawczych mających na celu. wyeliminowanie stwierdzonych wad. zapewnienie zgodności dokumentacjisystemu zarządzania jakością (OCP, Flow Chart, Instrukcje stanowiskowe, formularze kontroli jakości), przeprowadzanie audytów, tworzenie raportów oraz weryfikacja skuteczności oraz terminowości wdrożenia działań korygująco-zapobiegawczych, koordynacja procesu obsługi reklamacji klienta. Analiza wyników prób montażowych związanych z warunkowym dopuszczeniem detali do produkcji, próbami FSA oraz projektami VCP- Koordynacja audytów Organizacji Certyfikującychdodatkowe wymagania: doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości lub specjalisty ds.jakości.Bardzo dobra znajomość Pakietu MS OFFICE, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoko rozwinięte umiejętnści analityczne, umiejętność podejmowania decyzji, kreatywność, zaangażowanie w realizacji celów, systematyczność, wielozadaniowość oraz komunikatywność na wysokim poziomie. Staż pracy 1 rok

Data publikacji: 2015-11-27

Lokalizacja: Kłodzko (dolnośląskie)

Pracodawca: GENERAL ELECTRIC COMPANY POLSKA SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piłsudskiego 5, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
regularna aktualizacja, raportowanie oraz analiza wyników kontroli jakości procesu produkcyjnego.Analiza defektów jakościowych oraz wyznaczenie i koordynacja działań korygująco-zapobiegawczych mających na celu. wyeliminowanie stwierdzonych wad. zapewnienie zgodności dokumentacjisystemu zarządzania jakością (OCP, Flow Chart, Instrukcje stanowiskowe, formularze kontroli jakości), przeprowadzanie audytów, tworzenie raportów oraz weryfikacja skuteczności oraz terminowości wdrożenia działań korygująco-zapobiegawczych, koordynacja procesu obsługi reklamacji klienta. Analiza wyników prób montażowych związanych z warunkowym dopuszczeniem detali do produkcji, próbami FSA oraz projektami VCP- Koordynacja audytów Organizacji Certyfikującychdodatkowe wymagania: doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości lub specjalisty ds.jakości.Bardzo dobra znajomość Pakietu MS OFFICE, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoko rozwinięte umiejętnści analityczne, umiejętność podejmowania decyzji, kreatywność, zaangażowanie w realizacji celów, systematyczność, wielozadaniowość oraz komunikatywność na wysokim poziomie. Staż pracy 1 rok

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER JAKOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: specjalista kontroli jakości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość czytania rysunku technicznego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
znajomość AOL, FMEA, Pareto, Ishikawa, SAP Bussines Objects

znaajomość standardów ISO, Six Sigma, Lean Manufacturing, SPC, MiniTab

Nazwa pracodawcy:
GENERAL ELECTRIC COMPANY POLSKA SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Krakowska 110/114, 00-023 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt z pracodawcą telefoniczny od godz. 09-17, 748654115 lub e-mail rekrutacja.klodzko (at) ge.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 110

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista kontroli jakości

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015