Praca INŻYNIER ELEKTRYK Nowa Ruda ZPAS-NET Sp. z o.o.

Górnicza 19, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów, Prowadzenie prac konstrukcyjnych i projektowych nad nowymi wyrobami, doskonalenie istniejącychkonstrukcji wyrobów, Przygotowanie technologiczne produkcji, Projektowanie nowych wyrobów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Zawód: inżynier elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie konstrukcyjno-technologiczne przy produkcji wyrobów elektrycznych lub wykonywaniu instalacji elektrycznych, Obsługa AUTOCAD, EPLAN, WSCAD, uprawnienia D i E w zakresie montazu, eksploatacji, remontów i pomiarów dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1 kv, Znajomość programów do ofertowania firm: Eaton, Schneider, Siemens, umiejętność doboru aparatury elektrycznej, zabezpieczeń, przewodów do różnych obciążeń i warunków zwarciowych

Nazwa pracodawcy: ZPAS-NET Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 08:00-16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Nowa Ruda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Ruda

Ulica pracodawcy: Górnicza

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier elektryk