Praca INŻYNIER ELEKTRYK Lubomierz kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych

Data publikacji: 2016-09-21

Lokalizacja: Lubomierz (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubomierz, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ELEKTRYK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe, inżynier elektryk, doświadczenie zawodowe mile widziane, mile widziane czytanie schematów elektrycznych, mile widziane uprawnienia SEP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie