Praca INŻYNIER ELEKTRYK - ASYSTENT PROJEKTANTA Sulejów CHMIELEWSKI PAWEŁ INSTAL PROJEKT

OPOCZYŃSKA 2, 97-330 Sulejów, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Sporządzanie dokumentacji projektowych związanych z projektowaniem linii energetycznych o niskim i średnim napięciu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ELEKTRYK - ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sulejów

Zawód: inżynier elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY - KAT. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe - istnieje możliwość przyuczenia, obsługa komputera, obsługa programu Auto Cad oraz prograu Norma Pro, obsługa pakietu MS Office

Nazwa pracodawcy: CHMIELEWSKI PAWEŁ INSTAL PROJEKT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy, cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: piotrkowski

Gmina pracodawcy: Sulejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sulejów

Ulica pracodawcy: OPOCZYŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
FIRMA ZAJMUJE SIE WYCINKĄ DRZEW I GAŁĘZI POD LINIAMI ENERGATYCZNYMI, NAPRAWA LINII ENERGETYCZNYCH.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier elektryk