Praca INŻYNIER DS. SIECI KOMPUTEROWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
inżynieria i adminiastracja sieci komputerowych. Kontakt z klientem. Wsparcie techniczne.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 000 PLN

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. SIECI KOMPUTEROWYCH

Data zakończenia pracy: 22.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
csrtyfikat CCNA/CCNP , umiejetność ROUTING/SWITCHING/VMWARE/CCUSM/NEXUS

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

WYCHOWAWCA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2015-09-16 - Kalisz (wielkopolskie)

ROBOTNIK - do 925 PLN

Prace porządkowe na terenie Miasta i Gminy
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Włodawa (lubelskie)

KONSERWATOR - od 800 PLN

Znajomość ogólnobudowlana
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Klaudyn Pierwszy (mazowieckie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Kaufland Kraków Bieżanów. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-05-12 - Kraków (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 1 387,5 - 1 850 PLN

pakowanie, sortowanie odzieży, wprowadzanie danych w programie "ReturnClient"
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Świebodzin (lubuskie)

POMOCNIK MONTERA BRAM, OKIEN, DRZWI - od 15 PLN

Pomoc przy montażu bram, drzwi oraz automatyki
FIRMA HANDLOWA "ASTOM" MIESZKO STOŁOSKI - 2016-06-17 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów do marketu pod względem ilościowo- wartościowym, wystawianie towaru ma półki, rozładunek, załadunek, dbałość o czystość i estetykę w sklepie i jego otoczeniu.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Siedlce (mazowieckie)

KELNER/KA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie sali konsumpcyjnej, podawanie amówionych posiłków
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zamość (lubelskie)

HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Zakup towarów w Wólce Kosowskiej w hurtowniach prowadzonuch przez przedsiębiorców z Chin. Negocjacje cen w języku chińskim. Przygotowywanie ofert handlowych w języku chińskim; WYMAGANIA: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, biegła znajomość języka chińskiego w mowie i piśmie
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Lubliniec (śląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

przewóz osób, sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych do punktu sprzedaży, obsługa klienta, wprowadzanie faktur do systemu
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Chrzanów (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

Praca w zawodzie, praca w Krakowie (ul. Mieczykowa lub Miłkowskiego)
F.U.P.H. "Kasia" s.c. M. Korbut, K. Jałocha, A. Szymczyk - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

prowadzenie raportu kasowego, wystawianie FV, prowadzenie raportu obrotów towarów, sporzadzanie miesiecznych zestawień obrotów towarów, miesięczne rozliczenia obiadów szkolnych, wypełnianie dokumentów związanych z prowadzeniem baru (raportów, zestawień), redagowanie pism.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Turek (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa biurowa
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Płońsk (mazowieckie)

MONTER NAWIERZCHNI KOLEJOWEJ - od 1 850 PLN

prace torowe i okołotorowe.Wymagane wykształcenie min. zawodowe, wymagane min. 1 rok na w/w stanowisku, umiejętnośc obsługi piły do cięcia szyn, uprawnienia hakowego- mile widziane, prawo jazdy kat. B - mile widziane. Miejsce pracy - cała Polska.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Mysłowice (śląskie)

LABORANT - do 2 100 PLN

prowadzenie pracowni laboratoryjnej, wykonywanie codziennych analiz ścieków surowych oraz osadu ściekowego z oczyszczalni ścieków, prowadzenie dokumentacji wykonywanych analiz
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Złotoryja (dolnośląskie)

*PRACOWNIK FIZYCZNY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

montaż ambon myśliwskich
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gwizdanów (dolnośląskie)

MONTER-ELEKTRONIK - URZĄDZENIA RADIOWO-TELEWIZYJNE - 997,4 PLN

montaż instalacji niskoproądowych takich jak: domofony, TV zbiorcza, videodomofony
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie robot wykończeniowych, malowanie, szpachlowanie, gładzie, itp., praca na terenie Krakowa.
MULTI ENERGIA SP. Z O.O. - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 500 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów chińskich, kontakt z kontrahentami i klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER - od 1 850 PLN

rozkładanie towaru, sprzedaż na kasie, dbanie o porządek na sklepie
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY(BIUROWY) - 1 800 - 2 000 PLN

Kontakt osobisty. Wystawianie faktur, wydawanie pojazdów, przygotowywanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Andrychów (małopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 3 000 PLN

wyrób wędlin
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Zambrów (podlaskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/MAGAZYNIER - 2 080 - 2 240 PLN

- obsługa wózków widłowych prostych, - kompletowanie i realizacja zamówień, - wprowadzanie przyjęć towarów do systemu, - rozmieszczenie towaru na regałach według ustalonych kryteriów, - dbałość o powierzony towar, - uczestnictwo w zaplanowanych inwentaryzacjach, - praca w programie magazynowo - księgowym Navision.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)