Praca INŻYNIER BUDOWNICTWA, PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - 960 Wałbrzych BARBARA WOLAŃSKA J&B- PROJEKT

Moniuszki 3, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
projektowanie konstrukcji żelbetowych, wykonywanie rysunków szalunkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER BUDOWNICTWA, PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - 960

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wałbrzych

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wałbrzych

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wałbrzych

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: **Program AutoCad

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, praca w środowisku AutoCAD, mile widziane także osoby bez doświadczenia - do przyuczenia

Nazwa pracodawcy: BARBARA WOLAŃSKA J&B- PROJEKT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Tuwima 1, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wałbrzych

Gmina pracodawcy: Wałbrzych

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałbrzych

Ulica pracodawcy: Tuwima

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne