Praca INWENTARYZATOR Żory kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
liczenie towaru, obsługa urządzenia do skanowania

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 13,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie czasowe ze stawką godzinową 13.50 zł brutto/h

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Żory

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 13,5 PLN

Data zakończenia pracy: 21.02.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność liczenia

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Dyspozycyjność w godzinach nocnych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Żory

os. sikorskiego 52, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: os. sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 52

Profil działalności pracodawcy: Działalność usługowa

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Żory

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH/CZOŁOWYCH - od 14 PLN

zaopatrywanie linii montażowej, obsługa materiałami w magazynie wysokiego składowania, załadunki/rozładunki naczep.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Namysłów (opolskie)

MERCHANDISER - od 650 PLN

wykładanie towaru w markecie
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

Kelner - obsługa sali
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 9 PLN

przygotowywanie wyłącznie śniadań (pomoc kuchenna śniadaniowa) w godz 5.00-12.00 a następnie pomoc w sprzątaniu pokoi.
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK LODZIARNI - 9 - 12 PLN

obsługa klientów i sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie;przygotowanie i podawanie deserów,lodów zgodnie z recepturami, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem, uruchomieniem punktu i rozpoczęciem sprzedaży w sposób zgodny z obowiązującymi standardami,wykonywanie prac zapewniających utrzymanie czystości i porządku w punkcie sprzedaży i w jego obrebie, dbałość o pozytywny wizerunek firmy
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Łomża (podlaskie)

PROMOTOR MARKI - od 13 PLN

promowanie określonego asortymentu, informowanie klienta o produkcie, zachęcenie do zakupu
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Praszka (opolskie)

STOLARZ - od 12,9 EUR

Wykonywanie prac stolarskich zarówno w pracach konstrukcyjnych jak również przy renowacji budynków już istniejących.
kontakt przez OHP - 2016-08-15 - Holandia (Holandia)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż warzyw i owoców
kontakt przez OHP - 2016-10-18 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 8,5 PLN

wykładanie towaru, praca na kasie
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 10 PLN

Sprzedaż lodów z automatu
kontakt przez OHP - 2016-05-25 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY-PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY / MIELEC - do 1 850 PLN

Osoba odpowiedzialna będzie za czystość i porządek na produkcji, osoba gotowa do pomocy przy produkcji
kontakt przez OHP - 2016-01-22 - Mielec (podkarpackie)

KSIĘGOWA/-Y. UMOWA NA ZASTĘPSTWO - od 2 500 PLN

1.Księgowanie dokumentów2.Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej3.Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań4.Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami5.Prowadzenie ewidencji kasowej
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 15 PLN

konserwacja i naprawa suwnic i wózków widłowych
kontakt przez OHP - 2016-11-08 - Police (zachodniopomorskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY DZIAŁU LOGISTYKI - od 1 850 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, obsługa programów sprzedażowych, kontakt telefoniczny i e-mail z klientami, sporządzenie sprawozdań i raportów
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

KUCHARZ - 2 000 - 3 000 PLN

Organizacja pracy działu kuchni, w tym zarządzanie, szkolenie i motywowanie pracowników działu, Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami sieci, Zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI I PORZĄDKU PRZYDZIELONYCH POMIESZCZEŃ ORAZ ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W NICH SPRZĘTÓW I URZĄDZEŃ, PIECZA NAD BEZPIECZEŃSTWEM BUDYNKU, SPRZĘTU ORAZ URZĄDZEŃ INSTALACYJNYCH, TROSKA O CZYSTOŚĆ TERENU DOMU, ZGŁASZANIE USZKODZEŃ SPRZĘTU, PRZEPALONYCH ŚWIETLÓWEK, ITP., DOZOROWANIE DRZWI WEJŚCIOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-02-19 - Przyjaźń (pomorskie)

POMOCNIK NA MAGAZYNIE - od 20 PLN

Prace porządkowe i remontowe na magazynie
kontakt przez OHP - 2016-07-20 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA DROGI - 2 500 - 3 000 PLN

koszenie trawy, naprawa nawierzchni drogi, usuwanie grafiti, naprawa barierek, oznakowanie drogi podczas wypadków, odśnieżanie drogi,prowadzenie dokumentacji wykonanych prac
kontakt przez OHP - 2016-01-26 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

obróbka i szlifowanie elementów aluminiowych; prace pomocnicze orzy maszynach; prace produkcyjne
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Białogard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12 PLN

Liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera. Nie wymagane doświadczenie każdy pracownik będzie szkolony.
kontakt przez OHP - 2016-09-21 - Chojnice (pomorskie)

ZDOBNIK SZKŁA - do 1 750 PLN

zdobienie opakowań szklanych
kontakt przez OHP - 2016-02-23 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 9,93 PLN

PRACA W OCHRONIE OBIEKTÓW
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Gdynia (pomorskie)

SZWACZ/SZWACZKA PRZEMYSŁOWA - od 11 PLN

1.Obsługa przemysłowej maszyny do szycia.2.Szycie pokrowców i innych elementów do zabezpieczania transportu.3.Szycie zawiesi linowych i wężowych.
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Katowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 600 PLN

przyjmowanie dostaw na magazynumiejętność prawidłowego prowadzenia dokumentacji magazynowej(Rw Zw Wz) obrotu towarowego
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Tychy (śląskie)

KELNER/KA - 10 - 15 PLN

Bieżąca obsługa gości restauracji, dbanie o wizerunek lokalu
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Tarnowskie Góry (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i weryfikację dostaw kompletację towaru w magazynie sprawne i rzetelne załadowanie towaru dbałość o czystość i porządek w magazynie prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Skórcz (pomorskie)

CZYNNOŚCI POMOCNICZE NA SKLEPIE - od 8,93 PLN

- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta - rozładunek dostawy towaru- dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów-czynności porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-03-24 - Wojnicz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 350 PLN

Przygotowywanie towarów
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - do 9 PLN

utrzymywanie czystości w wybranych obiektach
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - MERCHANDISER - 500 - 1 800 PLN

Wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowych, ustawianie produktów i dbanie o estetykę ekspozycji. Wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Lubartów (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed