Praca INWENTARYZATOR Szczytno kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: liczenie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 11 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto na godzinę

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczytno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 11 - 12 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Szczytno

Łomżyńska 3, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Łomżyńska

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: agencja pracy tymczasowej

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Szczytno

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dotychczasowych
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 850 PLN

wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej ,obsługa komputera oraz programu POS
Zajazd "KURPIK" Dariusz Kaczmarczyk - 2016-04-26 - Dąbrowy (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - do 2 000 PLN

Obsługa półautomatów spawalniczych na linii produkcyjnej. Spawanie metodą MAG 135, mile widziana umiejętność spawania ręcznego oraz metodą 111 (elektroda).
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 15 PLN

rozładunek towaru, układanie i wysyłka towaru, kompletowanie zamówień, skanowanie produktów, pakowanie
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Sady (wielkopolskie)

PRACOWNIK EKIPY INWENTARYZACYJNEJ - od 13 PLN

Praca polega na skanowaniu kodów kreskowych produktów znajdujących się w halach sprzedaży i zliczaniu ich ilości.
kontakt przez OHP - 2016-04-25 - Wrocław (dolnośląskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK - od 1 PLN

Roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2017-01-03 - Brzeg (opolskie)

ULOTKARZ CENTRUM MIASTA - do 9 PLN

rozdawanie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Bielsko-Biała (śląskie)

MONTER SPRZĘTU AGD - od 2 500 PLN

montowanie sprzętu AGD
kontakt przez OHP - 2016-08-18 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 14 - 15 PLN

rozładunek towarów, układanie towarów, kompletowanie zamówień, skanowanie produktów, pakowanie, wysyłka towarów
kontakt przez OHP - 2016-10-21 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU MIEJSKIEGO - od 3 000 PLN

prowadzenie autobusu miejskiego
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 10 PLN

Przygotowanie drewna do obróbki w tartaku
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Osiek Jasielski (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Stawianie budynków od podstaw, kładzenie glazury, terakoty, malowanie, szpachlowanie, wylewanie posadzek przewożenie materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Dźwierzuty (warmińsko-mazurskie)

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO - 1 680 - 4 000 PLN

telefoniczna obsługa klientów biznesowych, sprzedaż usług, budowanie pozytywnej relacji z klientem
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Kraków (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 750 PLN

sprawdzanie jakości wyprodukowanych towarów
kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ/TOKARZ W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - od 2 100 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń warsztatowych, naprawa i przegląd maszyn oraz wykonywanie niezbędnych zmian/modyfikacji maszyn i urządzeń
kontakt przez OHP - 2017-03-13 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

SPRZATANIE HAL PRADUKCYJNYCH ORAZ BIUR
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "SAS" ANDRZEJ ŚWIDERSKI - 2016-01-08 - Korpele (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

obsługa konsumentów
kontakt przez OHP - 2017-01-27 - Bolesław (małopolskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - do 2 000 PLN

Obsługa linii produkcyjnej -doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość komputera, dobra organizacja pracy
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Wałbrzych (dolnośląskie)

TECHNIK FARMACJI - od 2 600 PLN

Wydawanie lekarstw recepturowych i bez recepturowych.
kontakt przez OHP - 2016-01-20 - Cieszanów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, praca na sali sprzedaży
kontakt przez OHP - 2016-11-04 - Myszków (śląskie)

PHP DEVELOPER - PROGRAMISTA - do 3 500 PLN

Współpraca z zespołem, raportowanie pracy,programowanie wyodrębnionej technologii
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 12,77 - 14 PLN

Prowadzenie wózka widłowego na terenie magazynu
kontakt przez OHP - 2016-07-13 - Tychy (śląskie)

POMOCNIK MAGAZYNOWY - od 14 PLN

kompletacja towaru
kontakt przez OHP - 2017-02-08 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK DO PRAC POMOCNICZYCH PRZY LICZENIU TOWARU PODCZAS INWENTARYZACJI/INWENTARYZATOR - do 11 PLN

prace pomocnicze przed inwentaryzacją i inawntaryzacja
kontakt przez OHP - 2016-08-23 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 8 PLN

Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

- WYSZUKIWANIE PRODUKTÓW ZA POMOCĄ SKANERA, PRZEWOŻENIE PRODUKTÓW ZA POMOCĄ WÓZKÓW WIDŁOWYCH, PODNOŚNIKÓW PALET ORAZ WÓZKÓW PROWADZONYCH. -POBIERANIE ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW -PAKOWANIE I WYSYŁANIE TOWARÓW- ODBIERANIE PRODUKTÓW
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - do 2 000 PLN

załadunek i rozładunek towaru, pakowanie i wysyłka zamówień
kontakt przez OHP - 2017-03-03 - Gorlice (małopolskie)

PROGRAMISTA ABAP - od 2 774,95 PLN

Analiza możliwości rozwoju systemu. Przygotowywanie nowych funkcjonalności. Dbanie o wysoką jakość rozwiązań. Reagowanie na zgłaszane problemy. Samodzielne wyszukiwanie rozwiązań. Łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą.
kontakt przez OHP - 2017-03-13 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ - od 12 PLN

PAKOWANIE KOSMETYKÓW
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 925 PLN

Kierowca - magazynier
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Nysa (opolskie)

Wybierz miejscowość