Praca INWENTARYZACJA W NOCY Rumia kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: policzenie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Nazwa stanowiska: INWENTARYZACJA W NOCY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Data zakończenia pracy: 18.04.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Rumia

Świętojańska 11, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Rumia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rumia

Ulica pracodawcy: Świętojańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Rumia

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz innych należących do obowiązków osoby sprzątającej. Codzienny serwis.
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

ULOTKARZ - do 1 200 PLN

wrzucanie materiałów reklamowych do skrzynek. Wywieszenie jednego plakatu na drzwiach wejściowych.
kontakt przez OHP - 2016-08-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 2 350 PLN

pomoc elektromontera, montowanie skrzynek elektrycznych, obsługa elektronarzędzi
kontakt przez OHP - 2016-11-04 - Rybnik (śląskie)

SPRZEDAWCA - 14 - 15 PLN

rozładunek towarów, układanie towarów, kompletowanie zamówień, skanowanie produktów, pakowanie, wysyłka towarów
kontakt przez OHP - 2016-10-28 - Poznań (wielkopolskie)

WYCHOWAWCA - od 1 850 PLN

•Prowadzenie rekrutacji młodzieży do OSiW w Tczewie•Realizacja procesu wychowania zgodnie z ustalonym programem.
kontakt przez OHP - 2016-09-12 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 13 PLN

pomoc przy montażu i renowacjach.
kontakt przez OHP - 2016-06-20 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 10,98 PLN

TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA (ODBIERANIE POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH),- OBSŁUGA MAILOWA
kontakt przez OHP - 2016-04-28 - Gdynia (pomorskie)

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - od 11 PLN

udzielanie informacji o ofertach abonamentowych, sprzedaż produktów
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Pelplin (pomorskie)

INWENTARYZATOR - od 12,5 PLN

LICZENIE TOWARU W SKLEPACH SIECI HANDLOWYCH, OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO SKANOWANIA
kontakt przez OHP - 2016-11-22 - Gdynia (pomorskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

skanowanie produktów w marketach
kontakt przez OHP - 2016-02-19 - Tczew (pomorskie)

MERCHANDISER - WYKŁADANIE TOWARU - 13 - 15 PLN

Wykładanie towaru na półki w dziale.
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Wrocław (dolnośląskie)

KOMISJONER-PAKOWACZ (N) - 2 475 - 3 000 PLN

kompletowanie zamówień (odzież i dodatki +art. wyposażenia wnętrz) oraz pakowanie do wysyłki.
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Plewiska (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

zabezpieczenie mienia przed kradzieżą z włamaniem
kontakt przez OHP - 2016-08-26 - Zabrze (śląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 500 PLN

OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 13 PLN

- liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK INTROLIGATORA - 11 - 12 PLN

przygotowanie materiału do druku, pakowanie książek
kontakt przez OHP - 2016-02-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MONTER/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

-MONTOWANIE DROBNYCH ELEMENTÓW-KONTROLA JAKOŚCI GOTOWEGO PRODUKTU-PAKOWANIE ELEMENTÓW-SORTOWANIE ELEMENTÓW-ETYKIETOWANIE PRZEŁĄCZNIKÓW-OBSŁUGA MASZYN
kontakt przez OHP - 2016-10-26 - Częstochowa (śląskie)

HOSTESSA - od 8 PLN

Zachęcanie do degustacji produktów
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Biertowice (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Prace porządkowo-czystościowe na terenie marketów. Wysokośc wynagrodzenia: 11,20zł brutto/h. Miejsce wykonywania pracy - markety na terenie Redy i Wejherowa.
LUX MEDICAL CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-22 - Wejherowo (pomorskie)

POMOCNIK - do 1 850 PLN

prace pomocnicze
kontakt przez OHP - 2016-06-27 - Przybyszewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK MARKETU - od 10 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-04-08 - Gostyń (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN - od 12 PLN

Nadzór nad maszynami produkcyjnymi, przeprowadzanie bieżących napraw i przeglądów
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Andrychów (małopolskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - od 1 850 PLN

-identyfikacja półfabrykatów- wykorzystywanie maszyn oraz urządzeń- wykonywanie splotów- wykonywanie drobnych prac ślusarskich- obsługa wózka widłowego-operowanie maszynami
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW - od 1 500 PLN

pakowacz
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Lubin (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - od 1 850 PLN

praca przy maszynie introligatorskiej
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 14 PLN

rozładunek i załadunek materiałów oraz ich magazynowanie, prowadzenie inwentaryzacji materiałów magazynu i produkcji.
kontakt przez OHP - 2016-03-11 - Nowy Kawęczyn (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczym/ bar gastronomiczny. Praca na dwie zmiany. Wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie w handlu, znajomość obsługi kasy fiskalnej. Mile widziane osoby z terenów gminy Wejherowo.
Firma "RELAX" s.c Dorota Kreft, Tadeusz Kreft - 2016-08-30 - Wejherowo (pomorskie)

POMOC KUCHENNA / KUCHARZ - od 2 200 PLN

Mile widziane doświadczenie. Praca w kuchni w domu Domu Seniora. Sposób aplikowania: telefonicznie 601-65-34-90 lub mailowo: ds-zw (at) wp.pl. Miejsce wykonywania pracy Dom Seniora Zielone Wzgórze.
A.M.C. Mikołaj Markowski - 2016-10-06 - Dąbrówka Wielka (pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 13,5 PLN

Proste prace fizyczne, kontrola jakości produktów, osoby posiadające uprawnienia do obsługi wózków widłowych i aktualne badania psychotechniczne pracują w wewnątrzzakładowych magazynach.
kontakt przez OHP - 2016-08-31 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

KIEROWCA - 1 850 - 4 000 PLN

•Realizacja dostawy wody i innych produktów do obsługiwanych klientów;•Instalacja oraz konserwacja urządzeń dozujących wodę;•Bezpośredni kontakt i utrzymanie relacji z klientami;•Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Gdynia (pomorskie)

Wybierz miejscowość