Praca INWENTARYZACJA Bydgoszcz kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Inwentaryzacja za pomocą skanera elektronicznego, zapewniamy szkolenie przed pracą.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 11 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie godzinowe

Nazwa stanowiska: INWENTARYZACJA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 11 - 12 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Pelplin

Plac Grunwaldzki 8a, 83-130 Pelplin, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: tczewski

Gmina pracodawcy: Pelplin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pelplin

Ulica pracodawcy: Plac Grunwaldzki

Numer budynku pracodawcy: 8a

Profil działalności pracodawcy: agencja pracy tymczasowej

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Pelplin

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 8 - 10 PLN

prace magazynowe, kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Szczepańcowa (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA(NR 0142) - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK REKLAMOWYCH - od 7 PLN

rozdawanie gazetek reklamowych na ulicach Włodawy
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Włodawa (lubelskie)

PAKOWACZKA - od 9 PLN

Obsługa urządzeń pakujących, etykietowanie, kontrola pakowania.
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK DS. UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Praca z kalkulatorami firm ubezpieczeniowych i przygotowanie ofert dla agentów.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich zgodnie z życzeniami klientów
kontakt przez OHP - 2016-11-09 - Gorzów Śląski (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 8 - 10 PLN

zainteresowanie zawodem, gotowość do pracy, podstawowe doświadczenie z prac wykończeniowych
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Grajewo (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Prowadzenie dziennika korespondencji, obsługa interesantów, obsługa urządzeń biurowych, pisanie pism urzędowych, udział w zadaniach realizowanych przez pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LOGOPEDA(NR 0106) - od 2 180 PLN

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje między innymi: - opieka logopedyczno-pedagogiczna nad dzieckiem i wspieranie jego rozwoju psychosomatycznego, psychomotorycznego oraz jego zdolności i zainteresowań, - wykazanie się znajomością metod i celów w pracy wychowawczo pedagogicznej i logopedycznej z małym dzieckiem, - planowanie i organizowanie zajęć dydaktyczno - wychowawczych w oparciu o współczesną wiedzę pedagogiczno-logopedyczną, - podejmowanie działań profilaktycznych przeciwdziałających powstawaniu zaburzeń mowy oraz komunikacji u małych dzieci, - prowadzenie grupowej i indywidualnej terapii logopedycznej z dziećmi, - organizowanie spotkań terapeutycznych dla pracowników i rodziców dzieci z zakresu profilaktyki zapobiegania u dzieci występowania wad wymowy w przyszłości, - prowadzenie dokumentacji logopedycznej.
ZESPÓŁ ŻŁÓBKÓW MIEJSKICH W BYDGOSZCZY - 2017-01-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY. PRACOWNIK KONTROLI TOWARU.KOBIETY MILE WIDZIANE - do 12 PLN

Kontrola towaru przed wyjściem z magazynu do sklepów;Praca ze skanerem
kontakt przez OHP - 2016-06-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Ochrona obiektów
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Kietrz (opolskie)

MERCHANDISER - od 9 PLN

Wykładanie towaru na półki sklepowe, datowanie, układanie itp.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Jaworzno (śląskie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

opiekunw pierwszej kolejności będzie skierowana osoba odbywajaca staz u tego pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO I GRAFIKA(NR 3944) - od 2 775 PLN

- obsługa zamówień składanych przez klientów poprzez sklep internetowy, allegro oraz telefonicznie.- przygotowanie zamówień i wysyłka przez Poczta Polska i kuriera- zarządzanie aukcjami na allegro- podstawowe zadania związane z zarządzanie sklepem internetowym- obróbka zdjęć i przygotowywanie wizualizacji komputerowych oraz podstawowych materiałów reklamowych jak banery internetowe i reklamy w programach Photoshop bądź Corel- rejestr zamówień i bazy adresowej w Excel- zarządzanie kampaniami reklamowymi w Google Adwords (Zakupy Google, linki sponsorowane)
Studio 3D Jerzy Włodarski - 2016-06-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI-OBRÓBKA SKRAWANIEM(NR 3542) - od 2 300 PLN

Przygotowywanie materialow na pile do dalszej obrobki skrawaniem . Proste prace na tokarce - pracownik zostanie przyuczony . Mozliwosc szkolenia w pozniejszym czasie z obslugi tokarek CNC
LUKTOM s.c. Łukasz Kopczyński, Tomasz Twardowski - 2016-05-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ZBIÓR BORÓWEK - od 10 PLN

ZBIORY BORÓWEK
kontakt przez OHP - 2016-07-21 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - do 9 PLN

Opieka nad osoba straszą, dotrzymywanie towarzystwa
kontakt przez OHP - 2016-09-12 - Brzesko (małopolskie)

KASJER W MARKECIE - do 14 PLN

obsługa klientów i kasy fiskalnejrozliczanie z utargu
kontakt przez OHP - 2016-08-08 - Rumia (pomorskie)

PAKOWACZ - do 1 840 PLN

pakowanie produktów przy linii produkcyjnej, prace pomocnicze i porządkowe na linii
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Żory (śląskie)

SPRZEDAWCA W LODZIARNI - od 10 PLN

sprzedaż lodów w lodziarni, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość w kawiarni
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-02-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa Klientów restauracji
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Kielce (świętokrzyskie)

FAKTURZYSTKA(NR 9401) - od 2 650 PLN

- oferta dla osób pełno i niepełnosprawnych
Maximet s.c. Ksenia Nietz, Magdalena Bernat - 2015-12-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - 997,4 PLN

załatwianie spraw socjalno-bytowych wraz z uczestnikiemprowadznie dokumentacji terapeutycznej, ewidencjipraca z osobami z zaburzeniami psychicznymi i z osobami niepełnosprawnymi intelektualnieStaż odbywać się będzie w dzielnicy: FLISY
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 9 PLN

rozdawanie ulotek na ulicy
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY(NR 2981) - od 1 850 PLN

przyjmowanie sprzętu sportowego wg "Wykazu sprzętu", sprawdzanie sprzętu sportowego po zakończeniu zajęć, wydawanie sprzętu sportowego na zajęcia i jego rozstawianie, utrzymanie porządku wokół hali sportowej i przyległych obiektach, utrzymanie w czystości sali gimnastycznej, siłowni i pozostałych pomieszczeniach
Jednostka Wojskowa Nr 1189, Nr 1194, Nr 1197, Nr 1190 - 2016-04-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK HALI - od 11 PLN

Wykładanie towaru zgodnie ze standardami firmy
kontakt przez OHP - 2016-07-26 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)