Praca INTROLIGATOR Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: introligator*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych towarzyszących montażowi instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych; montowanie urządzeń i zbiorników ciśnieniowych, montowanie urządzeń i aparatów grzewczych, montowanie przyborów sanitarnych i wyposażenia instalacji kanalizacyjnych, montowanie przewodów instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych; przygotowywanie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych, montowanie aparatury kontrolno-pomiarowej inastalacji wodnych, regulowanie parametrów pracy instalacji grzewczych i ciepłej wody
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Poznań (wielkopolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Barman
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace związane z utrzymaniem porządku i czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Koszarawa (śląskie)

PLACOWY-KIEROWCA - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdu do 3,5 tony (wywrotka), utrzymania porządku na placu, obsługa ładowarki
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - od 1 850 PLN

Aktywna sprzedaż produktów firmy, pozyskiwanie nowych klientów, kontakt z obecnymi klientami.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wykładanie towru
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Przeworsk (podkarpackie)

TECHNIK LEŚNIK - 1 850 - 2 500 PLN

nadzór nad gospodarką leśną, koordynacja pracy leśnej
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Niechcice (łódzkie)

DOSTAWCA POTRAW TURECKICH - od 1 000 PLN

dostarczenie potraw tureckich
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Duchnice (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

Prowadzenie rozliczeń na kontach płatników składek, wysyłka korespondencji kierowanej do płatników składek, podział korespondencji wpływajacej do wydziału, wystawianie zaświadczeń o niezaleganiu, udzielanie odpowiedzi do prokuratur, sądów, US w sprawach dot. płatników
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Sosnowiec (śląskie)

OPIEKUN OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W PORZE NOCNEJ - od 1 850 PLN

Czuwanie nad niebezpieczeństwem podopiecznych w porze nocnej, pomoc przy podstawowych czynnościach życiowych, mycie, ubieranie
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Stargard (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 750 PLN

Weryfikacja usterek układu kierowniczego, hamulcowego, zawieszenia pojazdów ciężarowych na linii diagnostycznej. Diagnozowanie usterek układów elektrycznych i elektronicznych za pomocą testerów, diagnoskopów. Naprawa usterek układu zawieszenia, hamulcowego, pneumatycznego, kierowniczego, podzespołów elektrycznych i elektronicznych.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Wola Cicha (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsluga urządzeń biurowych, praca na programach: R2 Płatnik, R2 księga, program Płatnik, ZUS
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Bełchatów (łódzkie)

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zdobycie wiedzy w zakresie obsługi kancelaryjnej placówki,- obsługa urządzeń biurowych: skaner, ksero, drukarka, niszczarka itp.,- zdobycie wiedzy w zakresie ubezpieczeń społecznych rolników, ustalania obowiązku ubezpieczenia o podleganiu i wyłączaniu rolników,- zdobycie wiedzy w zakresie świadczeń krótkoterminowych,- zdobycie wiedzy w zakresie archiwizowania dokumentacji spraw załatwionych.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Zgierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

Szalowanie stropów i ścian, przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Różan (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 150 PLN

przewóz materiałów metalowych - trasy międzynarodowe (Polska-Niemcy), dyspozycyjny ze względu na 2-3 tygodnie w trasie bez mozliwości zjazdu do PL; min. 2 lata doświadczenia w trasach miedzyanrodowych - przerwa w zatrudnieniu nie więcej niż 1 rok
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Dolna (opolskie)

PRACZKA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Stare Lubiejewo (mazowieckie)

BLACHARZ-SPAWACZ - 2 300 - 2 800 PLN

według stanowiska
Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS INTEGRAL Sp. z o.o. - 2017-01-25 - Zielona Góra (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY DZIAŁÓW KADR - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

SPAWACZ (N) - od 1 750 PLN

spawanie metodą TIG, MIG
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Kobyłka (mazowieckie)

PROGRAMISTA APLIKACJI MOBILNYCH NA PLATFORMĘ ANDROID - do 10 000 PLN

Programista języka Android jest odpowiedzialny za projektowanie architektury oraz pracę z kodem źródłowym apliakcji współgrającej z lokalnymi bazami danych oraz zew. źródłami danych z użyciem paradygmatu MVP. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za podejmowanie decyzji optymalizacyjnych oraz utrzymywanie kompleksowych testów używających Frameworków Junit, Mockito, Espresso oraz Robolectic.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wrocław (dolnośląskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH I MONITORINGU - od 1 850 PLN

instalacje niskoprądowe
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Stawiska (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Głogówek (opolskie)

MYJKOWY - od 2 000 PLN

mycie pielęgnacja pojazdó: dbanie o lakier, konserwacja elementów plastikowych, gumowych, uzupełnianie płynów
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Zgierz (łódzkie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - KUCHARZ (UZUP. 16/RPOWSL/2015) - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Chorzów (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Gdańsk (pomorskie)