Praca INTROLIGATOR Ruda Śląska HENRYK MILER CENTRUM USŁUG DRUKARSKICH

Szymały 11, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa maszyn introligatorskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Zawód: introligator*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Introligator* (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagany 1 rok doświadczenia.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: HENRYK MILER CENTRUM USŁUG DRUKARSKICH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Ulica pracodawcy: Szymały

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Drukowanie gazet

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator*