Praca INTEGRATION ENGINEER/PROGRAMISTA APLIKACJI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Instalowanie i wspieranie rozwiązań oprogramowania MaxBill - CRM,Billing, Rating; Codzienna interakcja z departamentem rozwoju w celu implementacji i zachowania Continuous Integration wramach różnorodnych środowisk; Impelementacja i modyfikacja Continuous Integration w zakresie automatyki prac; Wspieranie procesów rozwoju; rozwiązywanie problemów dot. kwestii związanych z oprogramowaniem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 167 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTEGRATION ENGINEER/PROGRAMISTA APLIKACJI

Data zakończenia pracy: 11.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doskonała baza wiedzy technicznej, zaawansowana wiedza dot.systemu Linux i konfiguracji jego oprogramowania,wiedza dot.platformy wirtualizacji Open VZ, rozwiązywanie problemów, wysoka motywacja do pracy, doświadczenie w oprogramowaniu Continuous Integration,pisaniu prac w Jenkins Server, doświadczenie we wspieraniu produkcji systemów oraz oprogramowaniu MaxBill Billing

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016