Praca INSTRUKTOR ZAJĘĆ TANECZNYCH Kobylany Stowarzyszenie Wiejskie "NASZE KOBYLANY"

Stanowisko: INSTRUKTOR ZAJĘĆ TANECZNYCH

Wynagrodzenie: od 50 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć tanecznych w przedszkolu

Data publikacji: 2016-08-02

Lokalizacja: Kobylany (świętokrzyskie)

Pracodawca: Stowarzyszenie Wiejskie "NASZE KOBYLANY"

Miejsce pracy:
27-500 Kobylany 6, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 50 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 50 zł brutto/godzina

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR ZAJĘĆ TANECZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobylany

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opatów

Zawód: instruktor tańca

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 50 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Przygotowanie taneczne, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Nazwa pracodawcy: Stowarzyszenie Wiejskie "NASZE KOBYLANY"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

27-500 Kobylany 20/9/1, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel.: 503 755 808 lub 605 421 959

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: opatowski

Gmina pracodawcy: Opatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kobylany

Numer budynku pracodawcy: 20/9/1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor tańca