Praca INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ Tonowo Dom Pomocy Społecznej w Tonowie

Pozycjonowanie Poznań

Stanowisko: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Wynagrodzenie: od 2 060 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć terapii manualnej i ruchowej mieszkańców, zajęcia muzyczne

Data publikacji: 2016-03-18

Lokalizacja: Tonowo (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej w Tonowie

Miejsce pracy:
88-430 Tonowo 52, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć terapii manualnej i ruchowej mieszkańców, zajęcia muzyczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 060 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
3 miesięczny okres próbnypraca w godzinach 7-15 oraz 12-20

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tonowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Janowiec Wielkopolski

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 060 PLN

Data zakończenia pracy: 01.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Terapeuta zajęciowy*

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: gra na instrumentach

Nazwa pracodawcy: Dom Pomocy Społecznej w Tonowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Janowiec Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tonowo

Numer budynku pracodawcy: 52

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.03.2016