Praca INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ Stary Wielisław CARITAS DIECEZJI ŚWIDNICKIEJ

57-300 Stary Wielisław 83a, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
praca z osobami niepełnosprawnymi - terapia zajęciowa, praca w grupach do 5 osób niepełnosprawnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stary Wielisław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: CARITAS DIECEZJI ŚWIDNICKIEJ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Jana Pawła II 1, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Jana Pawła II

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.06.2016

Podobne oferty pracy

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - 2 100 - 2 400 PLN

prowadzenie zajęć z grupą osób z zaburzeniami psychicznymi (przewlekle psychicznie chore, niepełnosprawne intelektualnie ) zajęcia z zakresu szeroko rozumianej terapii zajęciowej
Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich Pomoc Maltańska - 2016-08-01 - Puszczykowo (wielkopolskie)

DRWAL - od 1 850 PLN

pozyskiwanie i przerób drewna
Usługi Leśne Wiesław Łapa - 2016-01-28 - Stojków (dolnośląskie)

OPERATOR LINII TECHNOLOGICZNEJ - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów gotowych, ocena jakościowa wyrobów na linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

INŻYNIER ORGANIZACJI I PLANOWANIA PRODUKCJI - 1 750 - 3 500 PLN

Obsługa i zarządzanie danymi SAP, tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym oraz optymalne zarządzanie czasem działu produkcji, monitorowanie i optymalizacja zapasów, kontrola poprawności prowadzonych operacji księgowych, analizy zdolności produkcyjnych zakładuznajomość systemów SAP, znajomość pakietu MS Office, znajomość zasad poziomowania produkcji, znajomość zagadnień Lean Manufacturing, 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-04 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

KELNER - od 2 500 PLN

wydawanie posiłków,sprzątanie po posiłkach,przygotowanie sali dla gości
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Organizacja pracy w kuchni, prowadzenie kuchni ukraińskiej i gruzińskiej, tworzenie kart menu, wprowadzanie nowych dań, przygotowywanie potraw, znajomość zasad dot. żywienia
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI Jan Tyrała - 2016-08-30 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie drewna z drzewa okrągłego.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 2 500 PLN

Montaż instalacji sanitarnej na zewnątrz i wewnątrz .
Instalatorstwo Sanitarne Grzewczo-Gazowe - Roman Spławski - 2015-11-25 - Międzylesie (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeńwymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lekki lub umiarkowany
"IPT" AKROMAR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - 2016-10-14 - Kłodzko (dolnośląskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac porotetycznych
MAGDALENA WYPYCH FHU "EUROMED" MAGDALENA WYPYCH - 2017-02-07 - Kłodzko (dolnośląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Prowadzenie kuchni, gotowanie, wydawanie posiłków
ZWIĄZEK BUDDYJSKI KHORDONG W POLSCE - 2016-05-25 - Darnków (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 900 PLN

ZDOBIENIE PAZNOKCI, WYKONYWANIE ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH CIAŁA, WYKONYWANIE ZABIEGÓW UPIĘKSZAJĄCYCH CIAŁA
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kłodzko (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA/KA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Długopole Dolne (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa magazynu, przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towaru
MARCIN KLIMCZAK "KLIMAR" HANDEL-USŁUGI - 2016-10-12 - Kłodzko (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 1 750 PLN

Utrzymywanie czystości na terenie całego obiektu hotelowego
VILLA ANTICA ALEKSANDRA GIRLING - 2015-12-02 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa maszyny do lodów, sprzedaż lodów, obsługa klientów w kawiarni zachowanie czystości w miejscu pracy
PROJEKT - STUDIO Paulina Sznajder - 2016-07-20 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 462,5 PLN

Prace pomocnicze przy remontach infrastruktury technicznej, prace przy utrzymaniu terenów zieleni oraz oczyszczaniu miasta.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Szczytna (dolnośląskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPECJALISTA WALLNES II - 1 900 - 3 000 PLN

Obsługa Gości Instytutu Kosmetycznego, planowanie zabiegów, obsługa komputera, rozliczenie gosci, sprzedaż kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 2 000 - 2 200 PLN

Przygotowywanie półproduktów. Obróbka artykułów spożywczych.Utrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz sprzętu używanego w kuchni. Utrzymanie czystości pomieszczeń kuchennych i zaplecza.
Restauracja LOS LOCOS - 2016-09-15 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

MURARZ KAMIENIARZ - do 1 850 PLN

murowanie z kamienia różnego rodzaju, obróbka kamienia, prace porzadkowe
USŁUGI BUDOWLANE I LEŚNE - Stanisław Kaletka - 2016-06-07 - Skrzynka (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

naprawa awarii elektrycznych, remont, wymiana i montaż nowych instalacji
Mariusz Safader Usługi Remontowo Budowlane - 2016-03-23 - Wolibórz (dolnośląskie)

TECHNIK CYFROWYCH PROCESÓW GRAFICZNYCH - od 1 750 PLN

przygotowanie materiałów do druku
BEDAX poligrafia reklama Daniel Leśniak - 2015-12-08 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzy zenie, farbowanie, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na włosach
"CE-KA" Krzebit Cezary - 2016-11-15 - Nowa Ruda (dolnośląskie)