Praca INSTRUKTOR PRACOWNI MODELARSKIEJ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w modelarstwie lotniczym i kosmicznym, organizacja imprez, treningów, zawodów, współpraca z innymi nauczycielami, współpraca z rodzicami uczestników zajęć, doskonalenie warsztatu pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.17

Zmianowość pracy: inna

Liczba godzin pracy w tygodniu: 6.8

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR PRACOWNI MODELARSKIEJ

Data zakończenia pracy: 01.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Uprawnienie 1] : uprawnienia instruktora sportu w modelarstwie lotniczym i kosmicznym[Inne] : doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, gotowość do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych oraz w soboty i niedziele, obsługa komputera, doświadczenie w modelarstwie lotniczym i kosmicznym, organizacja imprez, treningów, zawodów

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.08.2016