Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY Strzelce Opolskie F.H.U.ARIMN ANDRZEJ ORDYNIEC STRZELCE OPOLSKIE

Miejsce pracy:
47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Opolskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzelce Opolskie

Zawód: instruktor nauki jazdy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: instruktor nauki jazdy

Nazwa pracodawcy: F.H.U.ARIMN ANDRZEJ ORDYNIEC STRZELCE OPOLSKIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: strzelecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Opolskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Opolskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

stylizacja paznokci, wykonywanie pedicure, ogólna pielęgnacja skóry twarzy tzn.oczyszczanie, masaż, zabiegi z wykorzystaniem urządzeń
GABINET KOSMETYCZNY JOANNA - 2015-11-09 - Strzelce Opolskie (opolskie)

OPIEKUN FINANSOWY - 2 000 - 2 200 PLN

pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresieświadczonych usług; dokonywanie operacji gotówkowych ibezgotówkowych; aktywna sprzedaż produktów finansowych; udział w akcjach marketingowych; sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług; kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
STEFCZYK FINANSE-TOWARZYSTWO ZARZADZAJĄCE SKOK GDYNIA - 2015-11-27 - Strzelce Opolskie (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

nadzór nad przeprowadzeniem wysyłek do klienta zgodnie z zamówieniami, modyfikowanie planów wysyłek na zyczenie klienta, sporządzanie raportów dotyczących dostaw, przygotowanie i przyjmowanie faktur; mile widziane doświadczenie w wystawianiu faktur
PEARL STREAM SA STRZELCE OPOLSKIE - 2015-11-13 - Strzelce Opolskie (opolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-10-27 - Strzelce Opolskie (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

Zatowarowanie sklepu, obsługa klienta.
PADWA SP. Z O.O. - 2016-08-04 - Strzelce Opolskie (opolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 050 PLN

Obsługa gości, wydawanie posiłków
AMREST SP. Z O.O. WROCŁAW - 2016-04-27 - Góra Świętej Anny (opolskie)

MISTRZ – INSPEKTOR NADZORU ROBÓT UDT I ENERGETYKI - od 2 500 PLN

prowadzenie dokumentacji, prowadzenie całokształtu spraw związanych z odbiorem końcowym ,prowadzenie całokształtu spraw z zakresu: rejestrowania, prowadzenia dokumentacji z badań urządzeń transportu bliskiego i zbiorników ciśnieniowych (odbiory UDT),prowadzenie całokształtu spraw z zakresu przeglądów konstrukcji hal i budynków,prowadzenie szkoleń z zakresu urządzeń dźwigowych,prowadzenie spraw związanych z gospodarką wodno-kanalizacyjną zakładu.
Alchemia S.A. - 2016-06-08 - Zawadzkie (opolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-01-19 - Strzelce Opolskie (opolskie)

LISTONOSZ - 1 850 - 1 900 PLN

profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych; doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów; prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów; zbieranie i aktualizacja danych dotyczących rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm,prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej; monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych; kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.
POCZTA POLSKA S.A. - 2016-03-08 - Zawadzkie (opolskie)

ROBOTNIK BUDOLWANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane - prace na wysokości, doświadczenie w budowlance
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Rozmierz (opolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - od 1 850 PLN

dbanie o porządek na terenach zielonych, zalesianie, sadzenie drzew, nawadnianie; gotowość do pracy na terenie całego kraju; doświadczenie w sadzeniu i pielęgnacji terenów zielonych na autostradach oraz drogach krajowych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Góra Świętej Anny (opolskie)

BUDOWLANIEC - od 2 000 PLN

prace dociepleniowe, malarskie, płytkowanie; mile widziane doświadczenie zawodowe
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY GAJDA ERNEST-JEMIELNICA - 2015-11-30 - Jemielnica (opolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zapewnienie sprawnego funkcjonowania kuchni, przestrzeganie ustalonych receptur w produkcji potraw, należyte przechowywanie oraz przestrzeganie okresów przydatności do
HAWEŁKA TOURISM SERVICE SP. Z O.O. KRAKÓW - 2016-11-23 - Wysoka (opolskie)

POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCJI - 1 850 - 2 600 PLN

prace na linii produkcyjnej, pakowanie gotowych elementów, przestrzeganie zasad systemu zarządzania jakością
GI GROUP SP. Z O.O. KATOWICE - 2016-03-23 - Strzelce Opolskie (opolskie)

KUCHARZ - od 2 100 PLN

Praca w Restauracji KFC na Górze Św. Anny
AMREST Sp. z o.o. - 2016-02-23 - Góra Świętej Anny (opolskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

obsługa obrabiarek do tworzyw sztucznych, programowanie, ustawianie; doświadczenie w obsłudze wtryskarek
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Strzelce Opolskie (opolskie)

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU - od 14 PLN

utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym; kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych, fotokomórek, czujników zbliżeniowych; wykonywanie remontów maszyn i urządzeń, usuwanie awarii; prowadzenie ksiązki ruchu; mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu
DSO SP. Z O.O. STRZELCE OPOLSKIE - 2016-01-05 - Strzelce Opolskie (opolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - 2 500 - 6 000 PLN

praca na wysokości, miejsce pracy: Krośnica - wg zleceń - możliwość pracy również za granicą)
DACHTECHNIK SEBASTIAN KAPICA - 2016-12-28 - Krośnica (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - SERWIS OPON - od 1 750 PLN

mechanika+serwis ogumienia, ustawianie geometrii; doświadczenie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE ,,ZODIAK" GRZEGORZ HETMANIAK - 2015-11-17 - Strzelce Opolskie (opolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-05-09 - Strzelce Opolskie (opolskie)

ASYSTENT BIURA/SEKRETARKA (KONTAKT: REKRUTACJA.ZAW (at) UNIMOT.PL) - od 1 850 PLN

min.rok doświadczenia w pracy biurowej, przyjmowanie i obsłiuga Klientów oraz innych gości, odbieranie i przełączanie telefonów przychodzących, a także pierwszy kontakt telefoniczny z Klientem, obsługa sali konferencyjnej w trakcie spotkań, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, kurierów, zamawianie materiałów biurowych, obsługa sprzętów biurowych, współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi i podywkonawcami, zakup artykułów spożywczych i chemii gospodarczej, dbanie o porządek w firmie, wspracie Działu Administracyjnego, fakturowanie oraz inne zlecone przez przełożonego zadania, budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy, inne zadania ad hoc.
UNIMOT S.A. ZAWADZKIE - 2016-04-28 - Zawadzkie (opolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

mile widziane doświadczenie w zawodzie lakiernika
DARIUSZ POŚNIAK AUTO.LACK.CENTER NOGOWCZYCE - 2016-04-18 - Nogowczyce (opolskie)

USTAWIACZ MASZYN - 1 850 - 2 000 PLN

utrzymanie w ruchu maszyn, regulacja i kontrola parametrów maszyn, dostosowanie maszyn do aktualnych potrzeb produkcjynych
COROPLAST SP. Z O.O. - 2016-02-09 - Strzelce Opolskie (opolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA-PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻY - 1 950 - 2 050 PLN

obsługa klientów, zatowarowanie hali sprzedaży
PADWA SP. Z O.O. (BRICOMARCHE) - 2016-01-05 - Strzelce Opolskie (opolskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Przygotowywanie posiłków
RESTAURACJA "MARKUS" Marian Oblong - 2016-05-24 - Kolonowskie (opolskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 8 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I HAL
ZAKŁADY USŁUGOWE "EZT" S.A. SOSONOWIEC - 2015-12-18 - Zimna Wódka (opolskie)

MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU ELEKTRYCZNEGO - od 2 500 PLN

- prowadzenie pełnej gospodarki w zakresie mediów energii elektrycznej zakładu w zakresie dostawy, przesyłu, utrzymania, itp., - prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z utrzymaniem w ruchu elektrycznego maszyn i urządzeń wraz z sieciami i instalacjami,- prowadzenie dokumentacji, analiz, statystyk i sprawozdań w zakresie swoich obowiązków
Alchemia S.A. - 2016-01-28 - Zawadzkie (opolskie)

POŚREDNIK PRACY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie ofert pracy, rejestracja osób bezrobotnych, organizowanie giełd i targów pracy, realizacja projektów UE, wolontariat; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy; mile widziane studia podyplomowe - pośrednictwo pracy
OCHOTNICZE HUFCE PRACY OWK OPOLE - 2016-09-27 - Strzelce Opolskie (opolskie)