Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY Kielce Ośrodek Szkoleń " ENIGMA" Spółka cywilna M. i A. Pluta

Zobacz produkty związane z Adidas

Stanowisko: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: Ośrodek Szkoleń " ENIGMA" Spółka cywilna M. i A. Pluta

Paderewskiego 14, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: instruktor nauki jazdy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: instruktor nauki jazdy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Ośrodek Szkoleń " ENIGMA" Spółka cywilna M. i A. Pluta

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wskazany kontakt telefoniczny 602-309-181

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Paderewskiego 14

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy