Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: instruktor

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

Współpraca z operatorem maszyn do wytwarzania kartonów z tektur falistych i litych, przygotowanie surowców do procesu produkcyjnego, cięcie tektury, sprawdzanie jakościi ilości produkowanych wyrobów,prowadzenie obowiązkowych zapisów z produkcji, utrzymanie ładu i porządkuna stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Tarnówka (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona mienia
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Stary Laskowiec (podlaskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów, przyjmowanie towaru, dbanie o czystość lokalu
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Trzcianka (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL/PEDAGOG SPECJALNY - od 1 850 PLN

Nauczyciel w specjalnej grupie przedszkolnej
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 7 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego; -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania; -wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu; -przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta; -efektywnie wykorzystuje narzędzia testowe oprogramowania, aby utrzymać i wdrożyć skrypty testowe; -wspiera testy środowiskowe, aby zapewnić dostępność dla użytkowników;
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA MEBLOWEGO - 997,4 PLN

oklejanie płyty, wycinanie kształtów,
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Miąsowa (świętokrzyskie)

SZWACZKA - od 2 300 PLN

Szycie odzieży ochronnej i roboczej.
TOMASZ CZECHOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE " A I T " - 2016-07-18 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zmywanie, obieranie warzyw, pomoc w kuchni, utrzymywanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOCNIK PRZY SORTOWANIU DREWNA - od 1 850 PLN

Ręczna pomoc przy sortowaniu drewna, rąbanie drewna, układanie drewna.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Wyszków Śląski (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta i kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Legionowo (mazowieckie)

KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNEJ - od 2 130 PLN

Prace w wykopach, przy usuwaniu awarii wodociągowych i kanalizacyjnych, układanie wodociągów, bieżąca konserwacja sieci
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

BETONIARZ - od 2 500 PLN

Wlewanie form betonowych, formowanie betonu specjalistycznego, dźwiganie (do 25kg), praca w hali produkcyjnej. Praca na umowę o pracę okres próbny 3 miesiące, na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6).
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ-BARMAN - od 1 850 PLN

Sporządzanie wyrobów kulinarnych, sporządzanie surówek, sałatek, sporzadzanie napojów gorących, obsługa konsumentów, inkasowanie od nich należności.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK/KA OPERATORA - od 12,5 PLN

praca na jednym z procesów produkcyjnych, odczyt zleceń produkcyjnych w komputerze, zamówienie materiałów pod zlecenie produkcyjne- przezbrajanie maszyny- montowanie szpul oraz materiałów- nawijanie skrętki na szpulę- ustawianie parametrów w komputerze sterującym- kontrola budowy wykonanych produktów- testowanie produktu- przekazanie produktu na kolejny proces- wypełnianie raportów zmianowych, - mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn- wykształcenie zawodowe lub techniczne- gotowość do pracy w systemie równoważnym ( po 12 godzin: zmiany 6-18 i 18-6), 13-16 dni roboczych w miesiącu)- umiejętność pracy w zespole
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Stryków (łódzkie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 000 PLN

Montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Primo Syska Józef - 2016-09-20 - Kraków (małopolskie)

RZEŹNIK - WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

ubój zwierząt rzeźnych i obróbka poubojowa tusz, rozbiór na elementy zasadnicze z odkostnieniem, dzielenie surowca do produkcji wędlin, przygotowanie i przerabianie mięsa i podrobów na wędliny, wędzonki i wyroby wędliniarskie, głównie z mięsa wieprzowego, wołowego wg określonych normami receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Robakowo (wielkopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Dęblin (lubelskie)

KIEROWCA/HANDLOWIEC - od 2 817 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych, wystawianie faktur, pozyskiwanie klientów, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Swarzewo (pomorskie)

STAŻ - MONTER ŻALUZJI - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Opole (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Szerzyny (małopolskie)

sprzedaż biżuterii, zegarków; przyjmowanie towarów, wykonywanie raportów dziennych i okresowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Koroszczyn (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łowicz (łódzkie)

KIEROWCA KAT C+E - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Bytom (śląskie)

MASZYNISTA URZĄDZEŃ CIEPŁOWNICZYCH ELEKTROWNIPRACOWNIK PRODUKCJI W ZAKŁADZIE ENERGETYCZNYM - MASZYNISTA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH ( 9 PJ.) - od 3 050 PLN

kontrola bieżącej pracy podległych urządzeń, definiowanie usterek, wykonywanie drobnych konserwacji i napraw, przygotowanie urządzeń do remontu i uruchomienia po remoncie, podejmowanie działań związanych z utrzymaniem sprawności podległych urządzeń odpopielających, obsługiwanie urządzenia do rozładunku i transportu paliw i substancji chemicznych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji ruchowej, samodzielne przygotowywanie próbki do analiz ....
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - od 1 850 PLN

planowanie remontów, modernizacji i ulepszeń, koordynowanie całokształtu zadań inwestycyjnych, negocjowanie umów z wykonawcami
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Suwałki (podlaskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

gotowanie (kuchnia polska); wydawanie posiłków;
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zawidów (dolnośląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Docinanie, Szlifowanie elementów drewna
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Kielce (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Brzeziny (świętokrzyskie)