Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B+E, C+E, T Wolbórz Ośrodek Szkolenia "LUKAS"

Miejsce pracy:
97-320 Wolbórz, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: szkolenie przyszłych kierowców

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B+E, C+E, T

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolbórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wolbórz

Zawód: instruktor nauki jazdy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: Ośrodek Szkolenia "LUKAS"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrkowska 7, 97-510 Ręczno, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: piotrkowski

Gmina pracodawcy: Ręczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ręczno

Ulica pracodawcy: Piotrkowska

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy