Praca INSTRUKTOR DS. KULTURALNO OŚWIATOWYCH(NR 6949) Bydgoszcz Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy

85-322 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
organizacja zajęć kulturalno-oświatowych z uwzględnienim różnych form pracy terapeutycznej z uwzględnieniem ich kompleksowej realizacji na terenie placówki, organizowanie zajęć między innymi muzykoterapia, zajęcia wokalno-teatralne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 811,25 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR DS. KULTURALNO OŚWIATOWYCH(NR 6949)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 811,25 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, preferowane wyższe, terapeuta zajęciowy, mile widziane doświadczenie zawodowe, wymagana książeczka - badania sanitarne

Nazwa pracodawcy:
Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Gałczyńskiego 2, 85-322 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 604-058-346 - p. Katarzyna Sarecko w godz. 7:00-15:00Miejsce pracy: ul. Mińska 15a w Bydgoszczy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7:00-15:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Gałczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*