Praca INSTALATOR URZĄDZEŃ SANITARNYCH Nowołoskoniec kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowołoskoniec, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTALATOR URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowołoskoniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Zawód:
monter-instalator urządzeń technicznych w budownictwie wiejskim

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sądowa 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Sądowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 900 PLN

prace pomocnicze przy produkcjj wyrobów piekarniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

montaż i demontaż szalunków systemowych i konserwacja, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Przebród (podlaskie)

STAŻ/PO WER/ - POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

rozmieszczanie, układanie i sortowanie materiałów magazynowych
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY (PRACA DLA MŁODYCH) - od 2 500 PLN

-pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktu z klientami-przygotowywanie i złożenie ofert, monitorowanie zamówień-prowadzenie bazy danych kontaktów, obsługa kontaktu z klientami-realizacja i rozwój startegii sprzedażowej, planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży-śledzenie rynku i utrzymujących się trendów
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Sopot (pomorskie)

NAUCZYCIEL - OLIGOFRENOPEDAGOG - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno-terapeutycznych grupowych oraz indywidualnych z dziećmi upośledzonymi umysłowo oraz autystycznymi
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA W CUKIERNI - od 1 850 PLN

sprzątanie w cukierni
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Bytom (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI, OBSŁUGA MASZYN - od 2 400 PLN

pracownik produkcji, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Sady (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ - od 2 500 PLN

wspieranie nauczyciela w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w klasach I-III w szkole podstawowej (w tym specjalnej i integracyjnej) w celu zapewnienia jak najlepszej opieki nad uczniami, opieka nad dziećmi podczs lekcji, przerw, w trakcie zabaw, spacerów i wycieczek. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dzieciom na zajęciach dydaktycznych i wychowawczych. Ze względu na międzynarodowy zespół uczniów, w ramach dostosowania dla obcokrajowców język angielski stanowi istotny element.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Zabrze (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kazimierzówka (lubelskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

obsługa tokarki manualnej
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Chocznia (małopolskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Opole (opolskie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

Obsługa czytelników i programu bibliotecznego SOWA, sporządzanie dokumentacji bibliotecznej, udział w pracach związanych z działalnością kulturalno-oświatową.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Legionowo (mazowieckie)

PIEKARZ-CUKIERNIK - 997,4 PLN

Według stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

TŁUMACZ - od 1 850 PLN

tłumaczenie oraz tworzenie opisów w językach: ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim w branży nawozów ekologicznych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Niedźwiada Duża (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

Przyjmowanie towaru- sprawdzanie czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy, przechowywanie towaru, utrzymywanie w czystości magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BARMAN - 1 900 - 2 700 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Bogatynia (dolnośląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

w/g zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Łochów (mazowieckie)

SPRZATACZKA (KLATEK SCHODOWYCH ) - do 1 000 PLN

dbanie o porządek i czystość na klatkach schodowych;
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Chorzów (śląskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

przygotowanie posiłków kuchni arabskiej i indyjskiej
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 2 200 PLN

Wykonywanie wydruków, sporządzanie kserokopii dokumentów, składanie, oprawianie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR PLOTERA-PRACOWNIK REKLAMY - 997,4 PLN

Obsługa plotera drukująco-tnącego, tworzenie banerów, reklam, ulotek, oklejanie witryn i samochodów, drukowanie i cięcie wizytówek, tworzenie plików graficznych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STARSZY MENEDŻER PROJEKTU - od 15 000 PLN

Planowanie, organizowanie projektów, bezpośredni kontakt z zespołami informatycznymi w Indiach.Min. 1 miesiąc doświadczenie w firmie outsourcingowej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

-nauka obsługi urządzeń techniki biurowej komputera, faksu, drukarki, kserokopiarki-nauka redagowania i przyjmowania korespondencji, przesyłek-nauka zamawiania i przyjmowania towaru, części narzędzi-nauka sporządzania faktur, umów związanych z działalnością gospodarczą firmy-zapoznanie się z zasadami przechowywania i archiwizowania informacji, dokumentów związanych z firmą-przestrzeganie zasad wewnętrznego regulaminu zakładowego-przestrzeganie porządku na stanowisku-nauka obsługi programu komputerowego związanego z działalnością firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Świebodzin (lubuskie)

KSIĘGOWY/A - do 1 850 PLN

Księgowanie dokumentów w firmie
kontakt przez PUP - 2016-09-03 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z ogólnymi zasadami i strukturą organizacyjną, pomoc w obsłudze beneficjentów w punkcie obsługi klienta, wspomaganie bieżących prac sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Pszczyna (śląskie)

RPO:POMOC BIUROWA+ - 997,4 PLN

WG PROGRAMU STAZU
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK KOWALA - od 13 PLN

dobry stan zdrowia,chęć przyuczenia do zawodu kowala,
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)