Praca INSTALATOR URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH(NR 3861) Bydgoszcz AUTORYZOWANY ZAKŁAD INSTALACJI ALARMOWYCH "ARS-ALARM"

Stanowisko: INSTALATOR URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH(NR 3861)

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: montaż urządzeń elektronicznych z dojazdem do klienta

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: AUTORYZOWANY ZAKŁAD INSTALACJI ALARMOWYCH "ARS-ALARM"

Wladysława Bełzy 26, 85-817 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
montaż urządzeń elektronicznych z dojazdem do klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH(NR 3861)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: instalator systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2020

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy według wskazanej kategorii

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy:
AUTORYZOWANY ZAKŁAD INSTALACJI ALARMOWYCH "ARS-ALARM"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. w godz. 8.00-18.00: 503 047 765

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Wladysława Bełzy

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów alarmowych